Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Archiv novinek

Zajímavá místa v Egyptě křížem krážem

23.6.2023Kdy používat mlhovky?

11.1.2022Jezdit bez starostí? Řešením je operativní leasing

1.5.2021

Chcete nový vůz? Toužíte po své oblíbené značce, ale nemůžete si ji dovolit? Nebo jen potřebuje firemní auto a nestarat se o běžné záležitosti spojené s provozem automobilu? Pak je právě pro vás nejlepší volbou operativní leasing. Další informace


Dálniční známky pro rok 2014 jsou již v prodeji

7.12.2013

Od roku 1995 je každý vlastník motorového vozidla, který chce využívat dálnice, povinen mít zakoupenou dálniční známku. Hodnota dálniční známky se v průběhu let téměř zčtyřnásobila (v roce 1995 stál dálniční kupón 400,- Kč), v posledních letech museli však motoristé sáhnout do kapsy podstatně hlouběji.

Dálniční známky pro rok 2014 jsou již od 1.12.2013 v prodeji, přičemž jejich platnost je od 1.12.2013 – 31.1.2015. Cena, tak jako v letošním a loňském roce zůstává stejná, tj. 1.500,- Kč.

Jízda bez dálniční známky se nevyplatí

Samozřejmě se najdou i tací řidiči, kteří dálniční známku nekupují, protože po dálnici nejezdí. Pokud tomu tak skutečně je, pak je opravdu zbytečné, si dálniční známku pořizovat. Nicméně na štěstí se spoléhat nevyplácí a jen jedna jediná jízda po dálnici se vám v případě kontroly policejní hlídkou může pořádně prodražit.

Policisté vám v blokovém řízení mohou udělit pokutu až do výše 5.000,- Kč, ve správním řízení pak může postih činit až 100.000,- Kč. Pokud je důvodné podezření, že se řidič bude vyhýbat přestupkovému řízení, má policie právo udělit kauci ve výši 5.000 – 50.000,- Kč.

Pozor však – pokutu můžete dostat i v případě, že skončila platnost staré dálniční známky a vy jste ji doposud z čelního skla vozu neodstranili. Přitom pokutováni za tento přestupek můžete být nejen na dálnici, ale i na ostatních komunikacích, pokud vás policie bude kontrolovat.

Pravidla pro používání dálniční známky

Dálniční kupón by měl být vylepen dle platných pravidel pro jeho umísťování, tj. na předním skle vpravo dole. Je nutné, aby na obou dílech dálniční známky byla napsána registrační značka vozu, jenž bude kupon užívat.

Je také naprosto nepřípustné, aby na čelním skle byla současně stará dálniční známka a nová. Starý dálniční kupón je tedy třeba předem odstranit. Dálniční známku také nelze použít pro více vozů, je nepřenosná.Autem do rakouských Alp

9.12.2012

Pokud si chcete užít skutečně to pravé lyžování, skvělé sjezdovky a dokonalý servis, pak si můžete být jisti, že rakouské Alpy jsou tím pravým ořechovým, co dokonale splní vaše očekávání. Rakousko patří k  nejvíce navštěvovaným a také nejoblíbenějším turistickým oblastem a to nejen pro svoji snadnou dostupnost autem. Důvodů, proč Češi pro svou zimní dovolenou volí naše rakouské sousedy, je hned několik. Především jsou to lepší sněhové podmínky, lepší a delší sjezdovky a v neposlední řadě také vysoká kvalita nabízených služeb.

Lyžařský ráj, to jsou Zillertalské Alpy

Pokud se rozhodujete, do kterého lyžařského střediska zavítáte, pak byste určitě neměli vynechat Zilletarské Aply v Tyrolsku. Toto lyžařské středisko patří k nejvíce navštěvovaným lyžařským cílům. Autem z Prahy sem zvládnete dojet za necelých 5 hodin a odměnou vám bude neuvěřitelných 662 km sjezdovek.

Oblast Zillertal dosahuje do nadmořské výšky až 35250m a skýtá 171 nejmodernějších lanovek, přičemž jednotlivá střediska jsou důmyslně propojena propracovaným systémem skibusů. Pro lepší přehlednost je celá oblast Zillertal rozdělena do 4 dalších regionů: Gerlos/Königsleiten a Kramsach, Fügen/Hochfügen/Kaltenbach/Zell, Mayrhofen/Finkenberg a ledovcový areál Hintertux.

 Posledně jmenovaný region patří také asi k nejznámějšímu a možná i nejlepšímu ski areálu celé oblasti. Můžete se zde těšit na nejprudší sjezdovku v celém Rakousku, která nese příznačný název Harakiry, stejně tak jako na celoroční lyžování.

A nakolik, že vás tento „rodinný výlet“ vyjde? Cena celodenního skypasu je 37 Eur, pokud byste se rozhodli zůstat déle, můžete si zakoupit skipas na 6 dní za 186 Eur.Máte již přezuto? Pokud ne, pozor na nehody!

19.11.2012

To, že od 1. listopadu do 31. března platí pro řidiče povinnost mít na svém voze obuty zimní pneumatiky, není pro většinu motoristů žádnou novinkou. Víte však, že pokud tak neučiníte a způsobíte dopravní nehodu, můžete se pak podílet na nákladech pojišťovny?

Ano, je tomu skutečně tak. Pokud totiž likvidátor pojistné události dojde k závěru, že při správném obutí pneumatik by ke škodní události nedošlo, pak s největší pravděpodobností bude pojišťovna část škody, kterou vyplatila poškozenému, vymáhat po Vás.

Nebude Vám tedy nic platné na tom, že máte sjednané povinné ručení a že jej pravidelně platíte. Kromě výhod na povinném ručení a s tím spojených finančních úlev tak navíc přibude i nemalá ztráta z Vašeho rodinného rozpočtu. A přitom stačilo tak málo – myslet na to, že Váš motorový miláček má mít na zimu už nové obutí.

Aby se dopravní nehody neprodražily

Pokud tedy nechcete, aby se Vám dopravní nehody neprodražily, nešetřete na pneumatikách a přezujte je vždy včas. Buď pokud teploty klesnou pod 7 stupňů anebo vždy od 1. listopadu do 31. března. Investice se Vám vyplatí nejen co do budoucích nákladů na případnou pojistnou událost, ale především jako investice do Vašeho zdraví, které, jak jistě sami uznáte, se nedá zaplatit ničím. Nezapomínejte také, že v zimních měsících je již brzy tma a snížená viditelnost na silnici dopravním nehodám jenom nahrává.Vyberte si některý z našich skvělých tarifů

6.10.2012

Cílem naší autopůjčovny OneTwoGo je maximálně se přizpůsobit požadavkům a přáním našich zákazníků. Z tohoto důvodu jsme pro naše klienty připravili dva základní druhy tarifů, které mohou při zapůjčení některého z našich plně vybavených a spolehlivých vozů využít.

Tarif s limitem – tarif na kratší tratě

První z námi nabízených tarifů je „Tarif s limitem“, který je vhodný zejména pro cesty na kratší vzdálenosti. Počet km za tento tarif je omezen na 200 km/den, popř. 3000 km/měsíc (každý další kilometr nad rámec povoleného limitu je pak účtován sazbou dle typu vozu od 4,- Kč/1km). Pokud tedy cestujete např. z Prahy do Karlových Varů a rádi byste zde přenocovali, pak se Vám zcela jistě vyplatí využít tento typ tarifu. Přibližná délka cesty činí 130 km, takže se bez problémů vejdete do limitovaného počtu kilometrů (130 km/1 den * 2 dny = 260 km/2 dny.).

Tarif Komfort- ideální na dlouhé cesty

Chystáte se na delší dovolenou a rádi byste cestovali pohodlně v některém z perfektně vybavených vozů? Pak rozhodně zvolte „Tarif Komfort“. Tento tarif má oproti svému kolegovi větší limit povolených km – denně s ním můžete najet až 400 km (další kilometry nad rámce povoleného limitu je stejně tak, jako s „Tarifem limit“ účtován sazbou dle typu vozu od 4,- Kč/1km). Pokud tedy budete cestovat např. na týdenní dovolenou do Milána, můžete s ním najet až 2800 km (7 dní * 400 km/1 den = 2.800 km za týden). Vezmeme-li v úvahu, že vzdálenost Praha-Milano je cca. 870 km, máte ještě dostatek „volných“ kilometrů na konání nejrůznějších výletů.Autem do Francie? Ano, ale s alkoholtestrem!

30.8.2012

Chystáte se na dovolenou či prodloužený víkend do země Galského kohouta, do Francie? Pokud ano a podnikáte tuto cestu autem, pak nezapomeňte vaši povinnou automobilovou výbavu doplnit o dalšího člena – alkoholtestr. Francie od 1. června zavedla povinnost přibalit k povinné výbavě motoristy také alkoholtestr přičemž toto nařízení platí nejen pro místní řidiče všech motorových vozidel, ale samozřejmě i pro turisty, kteří touto zemí pouze projíždějí.

O kolik se „prodraží“ výlet do Francie?

Alkoholtestr si můžete pořídit v řádově již několika málo korun, jednorázový alkoholtestr stojí v přepočtu cca. 50,- Kč, elektronické pak pořídíte od 200,- Kč – 4.000,- Kč. Pokud vás francouzská policie „načapá“ bez této povinné výbavy, pak se připravte na pokutu ve výši 11 Eur (cca. 280,- Kč).

Jiná výše pokuty však na vás čeká v případě, když o pouhé 0,3 desetiny překročíte povolený limit alkoholu v krvi. Při naměření 0,8 promile si budete muset sáhnout skutečně hluboko do kapsy – připravte se na pokutu ve výši až 4.500,- Euro (cca. 112.000,- Kč), popř. na skutečnost, že zbytek cesty budete muset dokončit po svých či za použití jiného dopravního prostředku. Hrozí vám totiž též zabavení vozidla či řidičského průkazu až na 3 roky.Škoda Fabia Kombi 1,6 TDI, Váš spolehlivý vůz

22.5.2012

Škoda Fabia Kombi 1,6 TDI, kterou také naleznete v nabídce vozového parku naší autopůjčovny OneTwoGo, patří k oblíbeným a spolehlivým vozům, které oslovili desetitisíce nejen českých, ale i evropských zákazníků. K jejím přednostem patří hned několik prvků, které jsou ostatně typické pro většinu aut německého koncernu Volkswagen.

Škoda Fabia Kombi 1,6 TDI- největší zavazadlový prostor ve své třídě

Škoda Fabia Kombi 1,6 TDI Vás osloví především krátkým, přesným a velmi lehkým řazením, které navozuje pocit komfortního řízení. Ve své třídě navíc nabízí největší místo v zavazedelníku, a pokud překonáte trochu komplikovanější manipulaci se zadními sedadly, získáte bez problémů prostor o velikosti 1460 litrů.

K dalším neocenitelným přednostem, kterou motoristé vzhledem k neustálému vzrůstu cen nafty a benzínu zcela jistě ocení, je její extrémně nízká spotřeba. Při jízdě mimo město má Škoda Fabia Kombi 1,6 TDI ve svém technickém průkazu zapsanou hodnotu 4,5 litrů na 100 kilometrů, což jak jistě uznáte, je skutečně úctyhodný výkon. Novinkou koncernu Škoda je také nahrazení ukazatele teploty motoru modrou kontrolkou, která informuje řidiče o stavu teploty motoru. Pokud tato kontrolka svítí, motor není ještě dostatečně zahřátý a nedoporučuje se proto příliš šlapat na plyn.

Škoda Fabia Kombi 1,6 TDI  - zaměřeno na interiér

Také interiér Škody Fabia Kombi 1,6 TDI doznal několik kosmetických změn. Především jde o velké množství menších odkládacích skříněk, ať již u spolujezdce či na středovém panelu. Spolujezdec má k dispozici hned dvě odkládací schránky a na středové konzoli jsou pasažérům k dispozici tři držáky na nápoje. Náznak bočního vedení sedaček vás pak lehce přidrží v ostřejších zatáčkách. Pokud rádi posloucháte MP3 rádio, pak vás zcela jistě potěší AUX vstup umístěný hned vedle ruční brzdy.

Pokud si chcete vyzkoušet jízdní vlastnosti Škoda Fabia Kombi 1,6 TDI „nanečisto“, pak můžete využít nabídky naší autopůjčovny Praha.Letištní transfery za skvělé ceny

15.5.2012

Letištní transfery patří k velice často vyhledávaným službám, proto ani naše autopůjčovna Praha nezůstává v tomto ohledu pozadu. Pro naše zákazníky zajišťujeme transfery z / na letiště Praha bez zbytečných stresů a v příjemně pohodlných a bezpečných vozech.

Letištní transfery zajišťujeme prostřednictvím našich prověřených vozů a ani vícečetná přeprava pro nás není problém. Náš pohodlný mikrobus Renault Trafic 2.0, kterého si můžete též zapůjčit pro vaše soukromé jízdy, bez problémů pojme až 8 osob. Navíc naši zkušení řidiči pro vás zajistí rychlou a především bezpečnou jízdu, při níž se nemusíte zbytečně rozptylovat řízením.

Cestujte pohodlně z i na letiště Praha

Letištní transfery však nejsou samozřejmě jedinou službou, kterou v naší autopůjčovně OneTwoGo naleznete. Kromě zapůjčení prověřených a špičkových vozů, nabízíme též smluvní přepravu osob po Praze i dálkové „taxi“ po celé ČR i do blízkého zahraničí.

Veškeré námi uváděné ceny jsou konečné. Využijte atraktivní nabídku na letištní transfery naší autopůjčovny a svěřte se do péče profesionálů. Reservujte si některý z našich skvělých vozů ještě dnes. Mercedes Benz E220 CDI AUTOMAT

21.4.2012

Naše autopůjčovna Praha rozšířila svůj vozový park o nového automobilového elegána – luxusní Mercedese Benz E220 CDI automat, který je určen především pro vyšší střední třídu zákazníků, jež upřednostňují skutečně pohodlnou jízdu v komfortně vybaveném interiéru.

Nehte se hýčkat luxusní výbavou Mercedesu Benz E220

Náš Mercedes Benz E220 disponuje skutečně nadstandardní výbavou, která potěší pány i dámy.  Samozřejmostí je elektrické ovládání oken i zrcátek, klimatizace pro pohodlný přísun čerstvého vzduchu, rádio s MP3 přehrávačem pro osvěžení jízdy, 10 airbagů pro Vaši maximální bezpečnost a kompletní bezpečnostní elektroniku, jako je  ESP, ABS či BAS.

Zimořivé zákazníky navíc jistě potěší vyhřívaná sedadla a ani dámy se nemusí být usednout do tohoto luxusního elegána, neboť je pro ně připravena pětistupňová automatická převodovka pro pohodlnější řazení a parkovací senzory, s nimiž vždy pohodlně zaparkují.

Vychutnejte si skvělé jízdní vlastnosti s Mercedesem Benz E220

Samotné slovo Mercedes je již vlastním synonymem pro luxus a pohodlí. Stejně tak to samozřejmě platí i pro Mercedes Benz E220 CDI, který Vás dokonale nadchne svým pohodlím, prostorným interiérem a skvělými jízdními vlastnostmi korunované vysokou výkonností samotného motoru.

Přesvědčte se i Vy o jedinečných jízdních vlastnostech a přijeďte si vyzkoušet Mercedes Benz E220 do naší autopůjčovny One Two Go.Rozšiřujeme vozový park o další model Subaru Impreza 2,0 R

14.1.2012

Pro naši klienty zakoupili jsme novou Subaru Impreza 2,0 R 110 Kw s automatickou převodovkou.


Cadillac BLS 1,9D automat - americký elegán v evropském kabátě

27.12.2011

Patříte k obdivovatelům amerických vozů? Pak jak by se Vám líbil takový Cadillac BLS 1,9D s automatickou převodovkou s diesel motorem a combi provedení? Zcela jistě moc. Nutno však podotknout, že přestože nese tento vůz označení Cadillac, má s Amerikou pramálo společného – jeho rodiště je totiž ve Švédsku a je „dítětem“ koncernu General Motors.

Cadillac BLS 1,9D s automatickou převodovkou vynikající jízdní vlastnosti, které jsou zásluhou nejen skvělého designu a pohodlného vybavení interiéru, ale především moderního diesel motoru, jenž má skvělý zátah již od nízkých otáček a při sešlápnutí plynu Vás příjemně zatlačí zpět do sedadla. Také milovníci bohaté automobilové výbavy si zde přijdou na své – Cadillac BLS 1,9D je v tomto ohledu skutečnou perlou. Samozatmívání všech zrcátek či vyhřívání sedaček je pak již příjemná pomyslná třešnička na dortu

Vyzkoušejte skvělé jízdní vlastnosti Cadillac BLS 1,9D automat 

Kromě jedinečných jízdních vlastností Vás Cadillac BLS 1,9D překvapí i příjemnou spotřebou, která se pohybuje v rozmezí od 6-6,5l/ 100km. Rozhodně tak nepatří k velkým americkým „žroutům“, které standardně znáte z filmů.  Výhodou je také otvor na lyže v rámci loketní opěrky v zadních sedadlech, který Vám umožní převoz i delších předmětů, aniž byste museli využívat vozík.

Pokud Vás Cadillac BLS 1,9D automat také zaujal a chtěli byste si jízdní vlastnosti tohoto skutečného elegána vyzkoušet i v praxi, můžete využít jedinečné nabídky autopůjčovny OneTwoGo. Cadillaca BLS 1,9D automat totiž naleznete v rozsáhle nabídce vozového parku této autopůjčovny Praha.Zima se hlásí, nezapomeňte přezout pneumatiky!

2.11.2011

Ranní teploty se již začaly pomalinku pohybovat pod bod mrazu, což je znak, zejména pro řidiče, kteří brzy ráno cestují do práce, aby nezapomněli dbát o své bezpeční a přezuli letní pneumatiky za zimní.

Doposud většina řidičů začala své vozy přezouvat v okamžiku, kdy venkovní teplota klesla pod +4°C, objevilo se mrholení či dokonce sněžení. V letošním roce však prošla změnou novela zákona, která řidičům ukládá za povinnost mít zimní pneumatiky na všech silnicích bez rozdílů a to od 1. listopadu do 31. března. Pokud tedy budete spoléhat na přízemní mrazíky, které se dostaví až po 1. listopadu a Váš vůz včas nepřezujete, pak Vám, v případě, že Vás zastaví policejní kontrola, hrozí přinejmenším pokuta.

Zimní přezutí a novela zákona

Podle nové novely zákona jsou zimní pneumatiky povinné od začátku listopadu do konce března, s výjimkou toho, když bude hezké počasí. V tom případě nemůžete dostat pokutu za to, že nemáte Váš vůz přezutý. Přesto je samozřejmě na zvážení každého řidiče, zda mu jde o jeho zdraví a bezpečnost okolí anebo o to, jaké teploty právě vládnou venku. Vůz, ať již se jedná o soukromý, firemní či vůz z autopůjčovny, by měl být tedy vždy po 1. listopadu přezutý.

Autopůjčovna OneTwoGo myslí na Vaše bezpečí

Autopůjčovna OneTwoGo zná nové předpisy a dbá o bezpečnost svých zákazníků. Z tohoto důvodu se s prověřenými vozy autopůjčovny nemusíte bát vyjet za jakéhokoliv nepříznivého počasí. Zimní obutí mají totiž všechny vozy vozového parku a to již od poloviny září. Nehrozí Vám tak nebezpečí smyku ani pokuta od strážců zákona. 

Neriskujte život Váš ani okolí. Cestujte bez starostí a přezujte Váš vůz včas. Uvidíte, že se Vám to vyplatí.Pronájem aut online se slevou 5%

19.10.2011

Chcete si levně a výhodně pronajmout vůz? Není nic jednoduššího, než jej reservovat online a získat tak slevu ve výši 5%!

Pohodlně se posaďte a vyberte si z rozsáhlého vozového parku naší autopůjčovny vůz, který přesně odpovídá Vašim přáním a požadavkům. Potřebujte prostorný vůz, který má pod kapotou „fůru koní“? Anebo nejste zdatný řidič a vyhovoval by Vám vůz s automatickou převodovkou? Či snad plánujete výlet a potřebujete si reservovat minibus?

Ať již jsou Vaše plány na pronájem vozu jakékoliv, není nic jednoduššího, než vyplnit  jednoduchý online formulář.Dovoz aut ze zahraničí

3.9.2011

Uvažujete o koupi ojetého vozu, ale autům nerozumíte a máte strach, aby byl vůz skutečně kvalitní a prověřený? Anebo Vám připadá nabídka aut v České republice málo pestrá a předražená? Ať již je Váš důvod pro koupi kvalitního a prověřeného vozu jakýkoliv, využijte služeb naší autopůjčovny OneTwoGo! Naše autopůjčovna Praha pro Vás zajistí dovoz aut ze zahraničí za skvělou cenu. Naše autopůjčovna OneTwoGo Vám garantuje, že všechna dovezená auta ze zahraničí jsou prověřená, v perfektním stavu a splňují veškeré náležitosti předepsané Českou republikou. Využijte skvělé služby dovozu aut ze zahraničí a mějte kvalitní a prověřený vůz již za 3 dny doma!Autopůjčovna OneTwoGo na Facebooku

15.7.2011

Staňte se členy autopůjčovny OneTwoGo na Facebooku a nenechte si uniknout nejdůležitější akce, slevy a novinky, které Vám zpříjemní cestování nejen po krásách České republiky, ale také po Rakousku či Německu. Naše autopůjčovna Praha má pro Vás připravenu řadu jedinečných služeb, ke kterým patří nejen standardní pronájem vozů a přistavění kdekoliv po Praze zdarma, ale také transfer osob či dovoz aut ze zahraničí. Staňte se naším fanouškem na Facebooku a mějte nejčerstvější informace jako na dlani.Transféry po ČR i do zahraničí

29.6.2011

Naše autopůčovna OneTwoGo patří ke skutečným profesionálům a proto Vám v rámci svých nadstandardních služeb nabízíme transfery osob po ČR i do zahraničí. Pokud toužíte po individuálním přístupu a maximální péči, potom není nic jednoduššího než si vybrat některý z našich prověřených vozů. Naše autopůjčovna Praha pro Vás však zajistí nejen transfery osob po ČR či do zahraničí, ale také dopravu osob z / na letiště Ruzyně pohodlnými a prověřenými vozy z našeho vozového parku. Cestujete ve skupinkách? Potom není nic jednoduššího, než pro transfer více osob využít našich komfortních a plně klimatizovaných mikrobusů, které si v rámci našich služeb můžete také pro Vaše cesty pronajmout. Využijte skvělých výhod a nízkých cen a reservujte si Váš transfer osob po ČR i do zahraničí.Toyota Yaris 1,3 s automatickou převodovkou

13.5.2011

Autopůjčovna OneTwoGo PRAHA rozšiřuje nabídku vozů s automatickou převodovkou. Nyní Vám naše autopůjčovna nabízí japonskou kvalitu a spolehlivost - Toyota Yaris 1,3 s automatem.


Pohodlné cestování s GPS navigací

29.4.2011

Také se nevyznáte v papírovém autoatlasu a vždy spolehlivě zabloudíte? Papírové automapy jsou již minulostí, spolehněte na techniku a cestujte jedině s GPS navigací. Autopůjčovna OneTwoGo Vám k Vašemu zdarma přistavěnému vozu zapůjčí GPS navigaci, se kterou bude cestování hračka. Za jedinečnou cenu 100,- Kč / den získáte spolehlivého pomocníka, se kterým se již nikdy neztratíte. GPS navigace je Váš spolehlivý partner na cestách.


Půjčení vozů s řidičem

27.3.2011

Autopůjčovna OneTwoGo Vám přistaví vůz kdekoliv po Praze do 60 minut. Pokud potřebujete zajistit odvoz na firemní večírek, párty či oslavu můžete též využít služby vypůjčení vozu i s profesionálním řidičem. Přesvědčte se sami o jejich kvalitách a reservujte si některé z prověřených vozů ještě dnes!


Užij si jarní cestu se Smartikem

18.3.2011

V naší nabídce rádi bychom nabídli dvoumístný Smart ForTwo který asi není potřeba dlouze představovat. Vůz je opravdu mini a po usednutí za volant vám bude chvíli trvat, než se zžijete s rozměry. Smart je primárně městské vozítko, vše dělá z tohoto vozu ideálního partnera pro pohyb pouze po městě. Více informace je na naší rezervační lince.


Platba kartou za pronájem vozu

26.2.2011

Občas se stává že klient nemá v peněžence hotovost na složení kauce nebo za zaplacení půjčovného, proto všichni naši klienti mají možnost platit za pronájem auta kartou! Akceptujeme platby s Master Card, Visa, Diners Club, Maestro, a JCB. V případě složení zálohy kartou neprobíha žádná transakce, peníze se na kartě pouze blokují bankou.


Rozšiřujeme vozový park o další model Audi A6

28.1.2011

Pro naši klienty zakoupili jsme novou Audi A6 2,7 TDI 132 kW.


Škoda Fabia SPORT II 1.2 za 9500 Kč/ měs.

17.1.2011

Speciální nabídka platí při pronájmu na dobu min. 3 měsíců. Cena je uvedena bez DPH