Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Akce a slevy

Nejlevnější a nejspolehlivější autopůjčovna v Praze

Tak jako každý rok, tak i letos pro Vás naše autopůjčovna Praha připravila řadu akčních nabídek a slev.

Akce a slevy na tento rok - nejlevnější pronájem automobilů

V tomto roce můžete v autopůjčovně OneTwoGo využít tyto akce:

 AKCE "Víkend" aneb plaťte méně

Potřebujete si zapůjčit vůz na víkend? Pak neplaťte více, než musíte! V rámci akce „víkend“ Vám naše autopůjčovna OneTwoGo nabízí zapůjčení vozu za zvýhodněnou cenu. Využijte naší akční nabídky od pátku (od 9:00) do pondělí (do 9:00) a užívejte si skvělých jízdních vlastností našich vozů za extra nízkou cenu.

Rezervovat teď hned

 

AKCE „Na týden“ (7 dnů) aneb 10% bonus

Akce „Na týden“ je určena pro všechny zákazníky, kteří chtějí využít našeho pronájmu vozů déle než pouze na víkend. Protože si ceníme našich klientů, připravili jsme pro ně tuto zajímavou akční nabídky. V případě, že využijete pronájem některého z našich vozů na 7 dní, poskytneme Vám slevu ve výši 10%.

Rezervovat teď hned

 

Akce „10+1“ aneb užívejte si déle

Naše autopůjčovna Praha samozřejmě nezapomíná ani na dlouhodobé pronájmy vozů. Proto našim klientům v rámci nadstandardní péče nabízíme tuto skvělou akční nabídku „10+1“. Pokud si chcete užívat komfortu a pohodlí našich vozů a pronajmete si je na 10 dní, dostanete od nás bonus ve výši 1 dne zdarma.

Rezervovat teď hned

 

Akce „On-line“ aneb sleva až 5%

Uvědomujeme si, že čas jsou peníze, proto Vám nabízíme možnost reservace pronájmu vozu on-line prostřednictvím našich webových stránek. Nejenže získáte perfektní servis a skvěle vybavený vůz, ale navíc Vám za to poskytneme slevu až 5% z konečné ceny pronájmu.

Rezervovat teď hned

 

Vybrali jste si nějakou slevu? Chcete poskládat tarif na míru? NEVÁHEJTE UŽ ANI CHVILIČKU A KONTAKTUJTE NÁS. 

 

TELEFON: +420 773 116 716

 

 

JSME TU PRO VÁS 24 HODIN DENNĚ, VČETNĚ SVÁTKŮ, ODPOVÍME OKAMŽITĚ - JSME NEJLEVNĚJŠÍ A NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ PŮJČOVNA AUT V PRAZE.