Pronájem vozu s řidičem

Přeprava osob je služba pro klienty, kteří se potřebují jednoduše a rychle přemístit z jednoho místa na druhé. Ušetří mnoho času a dokáže vytvořit skvělý dojem na obchodní partnery či lidi v okolí.

Přepravu lze rozdělit do čtyř kategorií.

  • První je doprava standardními vozy či dodávkami kdekoli po Praze či na letiště, což je praktická, pohodlná a oproti některým variantám i úsporná alternativa pro všechny.
  • Druhou kategorií je VIP doprava po městě, při které máte řidiče i s vozem k dispozici po celý vámi požadovaný čas. Řidič může být vaším společníkem a doprovázet vás na obchodní schůzky, vyzvedávat pro vás významné hosty, samozřejmě v uniformě a s náležitým vystupováním. Tato služba působí na partnery velmi solidně.
  • Třetí kategorií je doprovod, respektive průvodce. Chcete se podívat např. do Českého Krumlova? My vás tam odvezeme a zajistíme profesionálního průvodce, který vám o historii města řekne vše, provede vás po nejzajímavějších památkách. Doporučí ty nejlepší restaurace. Zkrátka si výlet s námi náležitě užijete.
  • Čtvrtou, specifickou přepravou osob, je doprava z vámi pořádaného večírku, kterou většinou pro své klienty či zaměstnance organizují větší firmy.

Pokud hostíte VIP klienta, pak je vozidlo s řidičem neocenitelným pomocníkem. Řidič může být neustále k dispozici pro potřeby vás či vašeho klienta a dopraví vás, kamkoli si budete přát. Tímto způsobem můžete klienta vyzvednout na letišti, dopravit na hotel a na vlastní setkání s vámi. Přeprava působí mnohem seriózněji, než například nákladově srovnatelné taxi.

Pro vlastní cestu si zpravidla můžete vybrat vůz dle vašich představ. Na výběr jsou standardní automobily typu Audi či Volvo, ale i luxusní kousky Mercedes, Lexus či Porsche. Dále pak speciální vozy jako Hummer a Maserati. Skupinku návštěvníků lze převést více vozidly, či dodávkou, pokud z nějakého důvodu není vhodné cestovatele dělit.

Všechny automobily pro VIP přepravu musí nabízet zákazníkům dostatečný komfort. Klimatizace je samozřejmostí, včetně jejího nastavení dle požadavků klienta. Velký důraz se klade na individuální přání.

Lidé velmi ocení, pokud jsou po náročném večeru dovezeni zkušenými řidiči do svého bydliště. V takových případech bývá k dispozici více vozů, které se neustále pohybují mezi místem akce, kde nabírají klienty, a jejich domovy.

Kontaktujte nás teď hned. Sdělte vaše požadavky a my vám nabídneme služby na míru vašim potřebám:

+420 773 116 716 (můžete volat kdykoliv) rezervace vozu online

AUTOPŮJČOVNA ONETWOGO MÁ PRO VÁS POUZE ČERSTVÁ AUTA V PERFEKTNÍM STAVU!

Škoda Yeti 2,0 TDI 4x4 NEW
NEPLATÍTE nic za PŘISTAVENÍ či VYZVEDNUTÍ auta kdekoliv po Praze!
Uděláme to pro Vás ZDARMA!
Využijte akce a slevy, kontaktujte nás a my vám PŘIPRÁVÍME PERFEKTNÍ TARIF NA MÍRU.

Škoda Yeti 2,0 TDI 4x4 NEW

Rok výroby 2017
Počet osob 5
Spotřeba 5 L /100km
Výkon 81 kW
111 koní
Palivo Nafta
Třída All road

Výbava

Výbava Active plus

Hodnocení auta – zkušenosti uživatelů:

Článek o vozu

Škoda Yeti 2,0 TDI 4x4 patří k oblíbenému vozu mladoboleslavského koncernu Škoda, který uspokojí méně i více náročné řidiče. Díky svému netradičnímu designu poskytuje skvělý výhled řidiči i pasažérům, řidiči pak jistě ocení i jeho přesné řazení, spolehlivý systém všech kol 4x4 a jisté chování v zatáčkách.

Od posledních modelů Škoda Yeti 2,0 TDI 4x4 představuje také pokrok v interiéru, který je opravdu velice kvalitně zpracovaný. Výbava Active plus, která není v základní verzi nabízena, pak navíc zpříjemní požitek z jízdy doplňky v podobě automatické klimatizace s chlazenou schránkou u spolujezdce, palubním počítačem, centrálním zamykáním s dálkovým ovládáním a tónováním skel.

Škoda Yeti 2,0 TDI 4x4 je skvělým protypem rodinného, firemního i osobního vozu, k jehož hlavním přednostem bezesporu patří jeho spotřeba. Pokud dodržujete rychlost, pak spotřeba tohoto vozu nepřesahuje 5 l / 100 km, což je zcela jistě příjemné zjištění.


Výhody auta

  • Úsporný a dynamicky přiměřený motor 2.0 TDI/81 kW
  • Spolehlivě fungující pohon všech kol

Nevýhody auta

  • Docela pevný podvozek
  • Malý zavazadlový prostor
Hyundai H1 8 seats NEW
NEPLATÍTE nic za PŘISTAVENÍ či VYZVEDNUTÍ auta kdekoliv po Praze!
Uděláme to pro Vás ZDARMA!
Využijte akce a slevy, kontaktujte nás a my vám PŘIPRÁVÍME PERFEKTNÍ TARIF NA MÍRU.

Hyundai H1 8 seats NEW

Rok výroby 2016
Počet osob 8
Spotřeba 9 L /100km
Výkon 100 kW
137 koní
Palivo Nafta
Třída Užitkové

Výbava

El. Okna, Rádio + MP-3, CD přehrávač, Automatická klimatizace, 4 airbagu, AUX, USB, Tempomat, 8 MÍSTNÍ,

Hodnocení auta – zkušenosti uživatelů:

Článek o vozu

Hyundai H1 8 seats patří k populárním více místním vozům jihokorejské automobilky. Tento minibus je univerzální vozidlo, které se skvěle hodí nejen pro přepravu až 8 osob, ale díky velkému zavazadlovému prostoru i k transportu velkých předmětů.

Hyundai H1 8 seats je ideálním transportním vozem zejména pro přepravu většího počtu osob a je jedno zdali se jedná o velkou rodinu, turné skupiny či skupinu lidí s trochou více zavazadel. Hyundai H1 8 seats poskytne dostatek prostoru a pohodlí nejen pro všechny cestující, ale také samozřejmě i pro řidiče.

Přestože výbava tohoto minibusu není nikterak závratná, pro pohodlné cestování je zcela jistě dostačující. Samozřejmostí je automatická klimatizace, elektrické stahování okének a CD /MP3 přehrávač. O bezpečnost jízdy se pak postará tempomat a v případě nehody vás chrání 4 airbagy.

Pokud tedy hledáte malý – velký minibus, pak je Hyundai H1 8 z naší autopůjčovny jedinečnou volbou.