Každý vůz je dezinfikovaný ozonem, bezkontaktní, bezpečné předání vozu. Tarif na míru i pro vás, zavolejte teď! +420 773 116 716

Pronájem vozu s řidičem

Přeprava osob je služba pro klienty, kteří se potřebují jednoduše a rychle přemístit z jednoho místa na druhé. Ušetří mnoho času a dokáže vytvořit skvělý dojem na obchodní partnery či lidi v okolí.

Přepravu lze rozdělit do čtyř kategorií.

 • První je doprava standardními vozy či dodávkami kdekoli po Praze či na letiště, což je praktická, pohodlná a oproti některým variantám i úsporná alternativa pro všechny.
 • Druhou kategorií je VIP doprava po městě, při které máte řidiče i s vozem k dispozici po celý vámi požadovaný čas. Řidič může být vaším společníkem a doprovázet vás na obchodní schůzky, vyzvedávat pro vás významné hosty, samozřejmě v uniformě a s náležitým vystupováním. Tato služba působí na partnery velmi solidně.
 • Třetí kategorií je doprovod, respektive průvodce. Chcete se podívat např. do Českého Krumlova? My vás tam odvezeme a zajistíme profesionálního průvodce, který vám o historii města řekne vše, provede vás po nejzajímavějších památkách. Doporučí ty nejlepší restaurace. Zkrátka si výlet s námi náležitě užijete.
 • Čtvrtou, specifickou přepravou osob, je doprava z vámi pořádaného večírku, kterou většinou pro své klienty či zaměstnance organizují větší firmy.

Pronájem auta s řidičem

Pokud hostíte VIP klienta, pak je vozidlo s řidičem neocenitelným pomocníkem. Řidič může být neustále k dispozici pro potřeby vás či vašeho klienta a dopraví vás, kamkoli si budete přát. Tímto způsobem můžete klienta vyzvednout na letišti, dopravit na hotel a na vlastní setkání s vámi. Přeprava působí mnohem seriózněji, než například nákladově srovnatelné taxi.

Pro vlastní cestu si zpravidla můžete vybrat vůz dle vašich představ. Na výběr jsou standardní automobily typu Audi či Volvo, ale i luxusní kousky Mercedes, Lexus či Porsche. Dále pak speciální vozy jako Hummer a Maserati. Skupinku návštěvníků lze převést více vozidly, či dodávkou, pokud z nějakého důvodu není vhodné cestovatele dělit.

Všechny automobily pro VIP přepravu musí nabízet zákazníkům dostatečný komfort. Klimatizace je samozřejmostí, včetně jejího nastavení dle požadavků klienta. Velký důraz se klade na individuální přání.

Lidé velmi ocení, pokud jsou po náročném večeru dovezeni zkušenými řidiči do svého bydliště. V takových případech bývá k dispozici více vozů, které se neustále pohybují mezi místem akce, kde nabírají klienty, a jejich domovy.

Kontaktujte nás teď hned. Sdělte vaše požadavky a my vám nabídneme služby na míru vašim potřebám:

+420 773 116 716 (můžete volat kdykoliv) rezervace vozu online

 

AUTOPŮJČOVNA ONETWOGO MÁ PRO VÁS POUZE ČERSTVÁ AUTA V PERFEKTNÍM STAVU!


 • Neplatíte nic za přistavení či vyzvednutí auta kdekoliv v Praze! Uděláme to pro vás ZDARMA!
 • Využijte akce a slevy, kontaktujte nás a my vám PŘIPRAVÍME PERFEKTNÍ TARIF NA MÍRU +420 773 116 716.
 • NON STOP asistenční služba, v případě nouze se o vás postaráme
 • Máme jen bezpečné, pravidelně servisované vozy 

Škoda Octavia III facelift 1,6 TDI AUTOMAT

Rok výroby 2018
Počet osob 5
Spotřeba 5 l/100 km
Výkon 85 kW
114 koní
Palivo diesel
Třída normal

Výbava

Výbava STYLE, El. Okna, Rádio, AUX, USB, dvou zonová Automatická klimatizace, 6 airbagu, Tempomat, Automatická převodovka + tiptronic

Hodnocení auta – zkušenosti uživatelů:

(21)

Článek o vozu

Novou Škodu Octavia III Facelift ve výbavě STYLE s automatickou převodovkou, dvouzónovou automatickou klimatizací, tempomatem a 6ti airbagy si prostě nemůžete nezamilovat. Stačí jedno svezení a vaše srdce bude patřit jí.

Škoda Octavia III Facelift je označována za top rodinný hatschback a oproti svým předchůdcům doznala změny jen minimální. Hlavní viditelný rozdíl, kterého si všimnete na první pohled, je v designu rozdělení světel, který u některých modelů přichází s technologií LED.

Nový dotykový displej vás nadchne

Pokud se příliš nezměnil exteriér, v interiéru určitě na nové designerské kousky narazíte. Nová Octavia byla vybavena zcela novým 9,2 palcovým dotykovým displejem „Columbuse“, který se ovládá podobně jako dotykový mobil či tablet.

Pokud tedy hledáte pohodlný a praktický vůz s nízkou spotřebou (5l/100lm), pak najdete jen stěží model, který by nové Škodě Octavia III Facelift konkuroval.

Přesvědčte se sami o jedinečnosti vozu automobilky Škoda. Přijďte se svézt s novou Škodou Octavií III Facelift do naší autopůjčovny Praha.


Výhody auta

 • Úsporný a dynamicky přiměřený motor 2.0 TDI/81 kW
 • Spolehlivě fungující pohon všech kol

Nevýhody auta

 • Docela pevný podvozek
 • Malý zavazadlový prostor