Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Přistavení vozu zdarma

Představte si následující situaci: zarezervovali jste si v autopůjčovně automobil, nyní ho jdete vyzvednout, ale přesnou adresu místa ne a ne najít. Čas běží a vy máte být za chvíli i s vypůjčeným vozem na důležité pracovní schůzce...

Z našich dlouholetých zkušeností víme, že s podobnou nepříjemností se setkalo již několik klientů autopůjčoven, ne však té naší. Služba Přistavení vozu zdarma od naší autopůjčovny OneTwoGo byla představena našim klientům pro zvýšení jejich komfortu a patří v rámci naší autopůjčovny mezi nejvíce pozitivně vnímané služby v oblasti péče o zákazníka.

Prostě vyjdete ze dveří svého domu a vaše vyvolené auto čeká zaparkováno přímo před vámi.

Není to skvělý způsob, jak ušetřit svůj drahocenný čas? Náš profesionálně proškolený usměvavý zaměstnanec, který u vašeho vozu čeká, je připraven zodpovědět veškeré vaše dotazy, které máte ohledně vlastností vozidla. Jsme si vědomi, že zdlouhavého papírování mají naši klienti v dnešní době dostatek ve svém pracovním prostředí, proto s naší autopůjčovnou zvládnete přebrat auto během necelých pěti minut.

Kromě toho, že jste mohli do přistaveného čistého automobilu nastoupit před domem v jakýkoliv čas včetně víkendů i svátků, nabízíme pro naše klienty samozřejmě i službu vrácení vozu na kterémkoliv místě v Praze zdarma. V případě mimopražských klientů vše závisí na vzájemné dohodě.

Pokud jste si vybrali některý vůz z naší nabídky, čeká vás následující postup:

  • Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře na našich www stránkách, kde můžete zadat čas i místo, kam chcete zvolené vozidlo dodat.
  • Dle vašich požadavků přistavíme vůz na vámi určené místo
  • Zkontrolujeme doklady, vše vám vysvětlíme a zodpovíme vaše případné dotazy, podepíšeme smlouvu, převezmeme zálohu a předáme automobil.
  • Užijte si bezstarostnou a bezpečnou jízdu s vypůjčeným vozem.
  • Ve sjednaný termín si auto opět vyzvedneme.