Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Servis

Garantujeme vám, že všechny vozy z nabídky naší autopůjčovny jsou ve stoprocentním stavu a můžete se na ně spolehnout!

Naše automobily jsou pravidelně servisovány u zkušených odborníků. Pokaždé, kdy dostaneme od výrobce doporučení inspekčního servisu nebo prostě když se nám na kterémkoliv voze z naší nabídky něco nezdá, zamíří vůz do praxí ověřeného špičkového autoservisu AutoSKAVER, kde auto prohlédnou, případně závadu odstraní. Důvody, proč o kondici našich vozů pečujeme lépe, než o své vlastní zdraví, jsou následující:

1. Bezpečnost

Přestože existuje mnoho příčin automobilových nehod, častým původcem nehody bývá zanedbaný stav vozidla. Hlavním důvodem pravidelné údržby našich vozů je bezpečí klienta. Pouze díky pečlivému servisu můžeme zajistit, aby náš klient i jeho spolucestující byli na své cestě v bezpečí. Chybně seřízený systém řízení a brzd, nesprávné hladiny provozních kapalin, opotřebované stěrače, sjeté pneumatiky a další problémy související se zanedbaným pravidelným servisem mohou způsobit vážné - někdy smrtelné - nehody. S vozem z naší nabídky se můžete při své jízdě cítit bezpečně.

2. Výkon a spolehlivost vozidla

Naše auta jsou pro nás jako naši nejlepší přátelé, proto jsme v naší autopůjčovně nekompromisní ohledně poskytované úrovně kvality servisu, jež vyžadujeme pouze na té nejvyšší úrovni. Věříme, že nám vozidla vrací naši lásku tím, že naše klienty spolehlivě a bezpečně dovezou na určené místo. Dobře udržovaný automobil je navíc rychlejší, jízda s ním plynulejší, tišší a celkově komfortnější.

3. Ekologie

Není žádným tajemstvím, že emise vozidel přímo přispívají k celosvětovému znečištění. Vozidla, která jsou udržována pravidelně, produkují nižší množství nebezpečných výparů a tekutin, které mohou být potenciálně uvolněny do ovzduší a vodních zdrojů. My ve OneTwoGo se snažíme podnikat udržitelně a odpovědně k životnímu prostředí.

servis aut

Protože víme, že půjčujeme vozidla ve špičkové kvalitě, netrpíme obavami o bezpečí našich klientů. Obavy mají nepříznivé účinky na tělesné a duševní zdraví, proto je v naší společnosti zaháníme poctivostí.