Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Škoda Octavia

Škoda Octavia nebo podobné
max 4 osoby*

800 CZK **
Škoda Superb

Škoda Superb nebo podobné
max 4 osoby*

1000 CZK **
Audi A8

Audi A8 nebo podobné
max 4 osoby*

2000 CZK **
Renault Trafic

Renault Trafic nebo podobné
max 8 osoby*

2000 CZK **

*) Cena je uvedená za 1 auto.

**) Cena je konečná (včetně všech poplatků a daní).

 

Doprava na letiště Praha v noci výhodně s Autopůjčovnou OneTwoGo, doprava na letiště Praha Ruzyně

Odvoz na letiště Praha Ruzyně - výhody naší služby:


 

  • nižší ceny než TAXI
  • přepravíme objemnější náklad i větší počet osob
  • přepravíme vás na/z letiště kdykoliv, můžete zavolat i v noci
  • přepravíme vás kamkoliv (Praha, Brno, Ostrava, Bratislava...)
  • cestou z letiště vám můžeme nabídnout okružní jízdu po Praze


 

Tím naše výhody nekončí. Potřebujete dopravit na/z letiště ve Vídni? Nebo v jiném městě v Evropě? Žádný problém.

Volejte našemu operátorovi NON-STOP +420 773 116 716
a vyberte si auto, které potřebujete!


 

Onetwogo vám nabízí taxi služby - letiště Praha

 

Odvoz na Letiště Václava Havla v Praze

  • Za cenu 499 Kč odkudkoliv z Prahy (v případě vozu Opel Astra).
  • Tato cena platí při jízdách jak NA, tak i Z letiště Praha Ruzyně.
  • Platíte cenu za auto, ne za osoby.
  • Pokud potřebujete odvést z letiště, my si zjistíme skutečný čas příletu a ve stanovenou dobu pro vás přijedeme. NEPLATÍTE tedy čekací dobu v případě zpoždění letu.
  • Taxi služby Onetwogo můžete objednávat nonstop, tedy i v noci.


 


 

Nabízíme vám komfortní přepravu za rozumné ceny, s profesionálním řidičem. Naše ceny jsou většinou nižší, než když využijete taxi službu. Navíc taxi vám nepřepraví objemnější náklad nebo více osob (až 8). Pro vaše pohodlí udělá Autopůjčovna OneTwoGo maximum.

Doprava na letiště v Praze

Letiště Václava Havla v Praze je jednoznačně nejznámější letiště v České republice. Stejně známá je i jeho poloha v pražské Ruzyni a nepříliš šťastné dopravní spojení. Cestovat na něj lze několika způsoby s různou mírou komfortu. Pojďme si je představit.

MHD

Hromadná doprava je nejlevnější, ale zároveň nejméně pohodlná varianta cesty. Nejznámější je varianta cesty autobusem přes stanici Dejvická, méně známá je varianta ze Zličína. V obou případech se sice relativně spolehlivě na letiště dopravíte, nicméně musíte i se zavazadly absolvovat cestu přes celou Prahu a v závěru nastoupit do přeplněného autobusu. V létě může teplota uvnitř stoupnout i na 50°C, což je spolu s mačkáním se na další pasažéry nepříliš příjemný start dovolené či pracovní cesty. Cestování s dětmi je pak prakticky vyloučeno.

Airport Express (AE)

Přímá autobusová linka z Hlavního nádraží přes Dejvickou na letiště je sice nákladnější, ale o něco pohodlnější variantou. Speciálně uzpůsobený autobus je určen primárně pro mimopražské cestovatele, kteří dorazí vlakem do metropole a poté míří na letiště. Jezdí každých 30 minut, jízdné pro jednu osobu a cestu stojí 60 Kč, pražská Opencard zde neplatí. I proto je tento spoj méně vytížený než MHD. Bohužel však nejezdí v noci.

Veřejná linková přeprava

Z centra Prahy se z ulice V Celnici dostanete na letiště pomocí linkové přepravy Cedaz. Jezdí každou půlhodinu mezi 7:30-19:00 a jízdenka stojí 150 Kč.

Taxi

Cesta taxi je již mnohem nákladnější, v závislosti na vzdálenosti od letiště vás vyjde na 300-1500 Kč v případě, že narazíte na poctivého taxikáře. U těch nepoctivých se může cena vyšplhat ještě výše. Na druhou stranu je to pohodlná a velmi flexibilní varianta, jeden vůz navíc pojme více pasažérů i se zavazadly.

Vozidlo s řidičem

Pohodlí a flexibilitu nabízí i pronajatý vůz s řidičem, který vás na letiště dopraví za pevně stanovenou cenu. Přeprava dvou osob odkudkoli z Prahy v jakýkoli den a čas vyjde na 499 Kč, přičemž platí pravidlo, že čím více lidí jede, tím nižší cena za jednotlivce. Například u dodávky s 8 lidmi je cena za osobu téměř srovnatelná s autobusem Airport Express. Dohodnuté vozidlo vás vyzvedne v domluvený čas přímo na zadané adrese a vám tak odpadnou veškeré manipulace se zavazadly.

Automobil s řidičem je možno objednat i na zpáteční cestu. Společnosti sdělíte číslo letu a ona za vás sama ohlídá případná zpoždění. Takže zatímco u objednaného taxi byste museli platit za čekání, u objednané dopravy neplatíte nic navíc.

Vypůjčené vozidlo

V některých případech je vhodnou alternativou i vypůjčení vozidla pro účely přepravy, například pokud jste mimopražští. Auto si jednoduše půjčíte na okraji metropole, zajedete s ním domů, naložíte se a dopravíte na letiště, kde jej odevzdáte. Tato varianta vám ušetří nejenom spoustu času a starostí, ale odpadnou vám i náklady na parkovné.

Důležitou návštěvu poté může váš pracovník sám vyzvednout či odvést z letiště pomocí vypůjčeného automobilu. Obchodní jednání bude ihned probíhat jinak, pokud namísto standardního vozu návštěvu vyzvednete vozidlem značky Mercedes či Lexus. Popřípadě se můžete dohodnout přímo s autopůjčovnou, která vám poskytne vyškoleného řidiče.