Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Čistota

Naše práce je zároveň i naším koníčkem. Pro každého zaměstnance naší společnosti znamená auto vášeň a součást životního stylu.

Auto je pro nás symbolem rodinného přítele, jehož komfortu věnujeme nejvyšší pečlivost. Pokud se na silnici objeví prach nebo bahno, po každé jízdě se o náš vůz postarají proškolení profesionálové. Pro maximální péči i nejvyšší kvalitu čistoty interiéru i exteriéru jsme vyvinuli speciální myčku aut bez vody OneTwoGo, která je kromě laku šetrná i k životnímu prostředí.

Autopůjčovna OneTwoGo se tak díky této technologii může pyšnit nabídkou pronájmu nejlépe vyčištěných aut na trhu.

Při každém čištění automobilu z naší nabídky začínáme od vrchu. Díky speciální ekologické emulzi nanášené pomocí high-tech textilií utkaných z nanovláken se špína zapouzdří a oddělí od karoserie. Náš unikátní postup si na rozdíl od běžných automyček na bázi vody poradí i s nepříjemnými nečistotami jako je trus ptáků, zbytky hmyzu nebo mastnými skvrnami.

Když je kapota vozu dokonale vyčištěna, následuje důkladná ruční aplikace vosku, pomocí níž získá lak nejen lesk ale i ochranu před nebezpečnými vnějšími vlivy. Zářící karoserií pro nás čištění exteriéru nekončí, pro dobrý pocit z vozidla i bezpečnost jeho provozu je důležitá i čistota kol a podběhů. V rámci naší péče o čistotu svých vozů proto zajišťujeme i precizní vyčištění litých i plechových disků automobilu včetně podběhů.

Pokud je vůz dokonale ošetřen z vnějšku, pustí se naši profesionálové do důkladného čištění interiéru. V případě čalouněných sedadel používáme pro jejich vyčištění vysoce výkonné značkové vysavače. Při čištění kožených sedaček se spoléháme na speciální, vlastní praxí ověřené ekologické čisticí prostředky a kondicionéry. Nečistoty, zbytky potravin nebo prach mohou snadno najít prostor, který může být ukryt v čalounění našeho vozu. K vyčištění takových nečistot používáme speciální kartáčky.

Díky naší vášni a profesionálnímu přístupu každé naše auto září a voní, jako by právě sjelo z výrobní linky. Čistý automobil je pro nás samozřejmostí, proto neúčtujeme žádné extra poplatky při vrácení vozu zašpiněného běžným provozem.