Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Časté otázky

1. Jaký je poplatek za cestu do zahraničí?

Odpověď:  Autopujčovna OneTwoGo neúčtuje žádný poplatek za cestu do ciziny


2. Kam mám volat v případě havárie?

Odpověď: V případě autonehody nájemce musí neprodleně kontaktovat pronajímatele a ohlásit mu škodu na vozidle, dále musí kontaktovat policii. Po posouzení vzniklé škody se pronajímatel s nájemcem domluví na dalším postupu ohledně škody na vozidle.


3. Jak můžu složit zálohu?

Odpověď:  Záloha se dá složit:  

-   Embosovanou kartou (Master Card, Visa, Dinners Club...)

-   V hotovosti (EUR, CZK, USD)


4. Jaké jsou potřebné doklady pro půjčení vozidla?

Odpověď: Při zapůjčení jakéhokoliv vozu musíte mít s sebou:

- Občanský průkaz nebo pas

- Řidičský průkaz

Podepsání smlouvy děláme na místě určené nájemcem, tedy vámi. Pokud vyřizujeme pronájem u vás nebo přímo v pronajímaném voze, připravte si prosím kopie originálních dokladů, které jsou pro vyřízení pronájmu nezbytné. Originální doklady nám stačí předložit jen k nahlédnutí.

Dále musíte zaplatit vratnou zálohu (dle typu vozu, u luxusnějších vozů je záloha vyšší) a cenu za pronájem dle aktuálního ceníku.


5. Pokud chci půjčit auto, musím navštívit vaši kancelář?

Odpověď: Ne, nemusíte. Podepsání smlouvy děláme na místě určené nájemcem, tedy vámi. Pro pohodlí našich klientů nabízíme přistavení a vrácení auta po celé Praze zdarma. Smlouvu vyřídíme přímo ve voze, co vše je nutné pro podepsání smlouvy si přečtěte v bodě č.4.
Nezáleží, jestli potřebujete auto v pátek, sobotu či neděli. Také je úplně jedno, jestli chcete zapůjčit vůz pouze na 1 den nebo více.


6. Jaká je minimální doba pronájmu?

Odpověď: Minimální doba pronájmu vozu je 1 den (24 hodin)


7. Je možné si půjčit auto bez zálohy?

Odpověď: Bohužel to možné není. Většina lidí se nechová k vypůjčeným věcem stejně jako k vlastním, proto záloha slouží pro pronajímatele jako záruka, že pronajatá věc bude vrácena v pořádku. Zdůrazňujeme, že záloha je vratná.

Pro stálé klienty je možnost snížit zálohu na 50%


8. Jste nejlevnější autopůjčovna v Praze?

Odpověď: Jste tak bohatí, abyste mohli kupovat levné věci? Nesledujte jen cenu, ale i široký výběr prověřených, bezpečných a čistých vozů v perfektním technickém stavu. Všímejte si kvality služeb, pravdivých cen, rychlého jednání.

Nejsme nejlevnější ve všem, ale pokud chcete opravdu nejlevnější autopůjčovnu, na naše vozy s automatickou převodovkou to platí. Jsme dobrá autopůjčovna. Zkuste nás.


9. Jaká máte auta s automatickou převodovkou?

Odpověď: Z našeho vozového parku můžeme nabídnout relativně širokou
nabídku aut s automatickou převodovkou.

Pro klienty kteří chtějí ušetřit peníze, a nejsou nároční na komfort - nabízíme buď Smart ForTwo který je velice pohodlný ve městě, či Škoda Fabia 1,6.

Pro klienty, kteří vyžadují luxus, nabízíme Škoda Octavia 1,6, Škoda Octavia III 1,9 TDI- vhodné především pro velké vzdálenosti díky nízké spotřebě pouze 6l / 100km.

Pro nejnáročnější klienty Autopůjčovna OneTwoGo  nabízí Ford Mustang GT Premium 4,0 V8

Takže výběr je pouze na Vás!

 

 


10. Můžete přistavit auto např. v 6 hodin ráno?

Odpověď: Určitě, není problém. Přistavení a vyzvednutí automobilů po Praze je zdarma (platí od 8:00 - 20:00). Mimo prácovní dobu je přistavení či vyzvednutí vozů za příplatek 300 Kč


11. Jaká je cena za pronájem auta v Praze?

Odpověď: Velice individuální. Ceník najdete zde. Záleží na výběru tarifu, slevě, kterou si vyberete, délce pronájmu...

Jsme také schopni každému klientovi nabídnout tarif - cenu na míru, podle jeho potřeb. Kontaktujte nás pro více informací.


12. Je v ceně dálniční známka?

Odpověď:  Ano, dálniční známka pro ČR.


13. Je na vozidle zaplacena silniční daň?

Odpověď:  Ano, samozřejmě.


14. Je vozidlo pojištěno proti krádeži, má havarijní pojištění? Kryje pojištění všechny případné škody? Jaká je spoluúčast klienta?

Odpověď:  Ano, samozřejmě. V případě, že zaviní havárii náš klient, je ve smlouvě spoluúčast klienta ve výši max. 10% min 10.000,-Kč


15. Je součástí zapůjčení vozidla asistenční služba ČR, EU?

Odpověď:  Ano, asistenční služba je součástí povinného i havarijního pojištění. V případě vašeho požadavku vás můžeme do smlouvy nechat nahlédnou.

OneTwoGo ale řeší problémy svých klientů. V případě problémů vám jsme schopni pomoct sami. 


16. Jaká je otevírací doba pro převzetí a vrácení vozidla?

Odpověď:  NONSTOP. Vůz můžete vrátit kdykoliv. Nemusíte u nás v kanceláři, ale po dohodě si pro auto přijedeme a předávací prokol vyřídíme na místě (platí pro Prahu a okolí).


17. Je nutné platit půjčovné předem?

Odpověď: Ano, musíte  zaplatit  zálohu + nájemné.


18. Jaký máte výběr vozů? Jak jsou vozy staré a kolik mají najeto km?

Odpověď: Vozidel na výběr je opravdu hodně. Podívejte se na náš vozový park Nabízíme pouze nová a bezpečná auta. Stáří je do cca 3 - 5 let a najeté km v průměru cca  50 000 - 60 000 km


19. Kde všude mi auto v Praze přistavíte?

Odpověď: Opravdu kdekoliv. Nejčasteji přistavujeme naše vozy v Praze 4, 5, 6, 8, 9 a 10. Autopůjčovna OneTwoGo ale nepřistavuje vozy zdarma jen v Praze, ale také v okolí Prahy, do cca 30 km. 


20. Mohu Vaše auto využít ve svůj svatební den?

Odpověď: Určitě ano, rádi Vám vozy pronajmeme ve svatební den i na svatební cestu. Na auto je možné po dohodě umístit nové nebo už použité svatební dekorace.

Chystáte-li svatbu, na Beremese.cz najdete nevěsty, které mají stejný termín a místo svatby jako Vy. 

 

 


21. Kolik musím mít na účtě kvůli blokaci kauce?

Odpověd: Na kontě bude stačit min. 10000 Kč (když se jedná o auto s zálohou 10000 Kč)


22. Chtěla bych profesionální dekorace na svatební auta, je to možné?

Odpověď: Spolupracujeme s firmou, která se tímto zabývá. Nabízí bohatý výběr rozmanitých svatebních dekorací a svatebních doplňků na svatební auta, výzdobu svatebního sálu i svatební stůl, tipy, rady, vychytávky a inspirace. V jejich e-shopu najdete nezbytné svatební dekorace, výzdoba svatebních aut, sálů a stolů svatební doplňky a svatební dekorace pro vaše auto.


23. Přepravujete po Praze podobně jako taxi?

Odpověď: Ano, přeprava osob v Praze a okolí je součástí nabídky našich služeb. Přepravíme nejen vás, ale i třeba vaše obchodní partnery, zákazníky. Samozřejmostí je profesionální řidič v uniformě. Více informací tady: https://www.autopujcovnavpraze.cz/cs/other-transfers/rent-a-car-with-driver 


Jaký máte dotaz?