Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Jak si půjčit automobil?

Zapůjčení automobilu je velmi jednoduchou záležitostí, pokud se dělá profesionálně. Ukážeme si jednotlivé kroky vašeho postupu.

1. Rezervace

Rezervaci automobilu vyřídíte jednoduše pomocí webových stránek autopůjčovny OneTwoGo, popřípadě telefonátem. Při rezervaci nahlásíte:

1) o jaký automobil či typ automobilu máte zájem,

2)  přesný den, hodinu a adresu k jeho přistavení, popřípadě datum a čas vyzvednutí,

3)  jak dlouho budete chtít automobil užívat,

4)  zda chcete pronájem s limitem km či bez limitu,

5)  způsob platby,

6)  specifické požadavky,

7)  kontaktní údaje.

Pokud si nejste jisti výběrem konkrétního vozu, rádi vám poradíme. Mame o svém vozovém parku přehled a rádi vám sdělíme, který automobil vás bude reprezentovat při schůzce s významným obchodním partnerem, či který vám poskytne maximální komfort ve své cenové kategorii.

Máte-li zájem o konkrétní vůz, je lepší učinit rezervaci co nejdříve, aby jste měli stoprocentní jistotu, že bude k dispozici.

2. Vyzvednutí vozidla

Ve smluvený termín budete mít vůz k dispozici na vámi zvoleném místě. Než s ním odjedete, čeká vás několik nezbytných úkonů.

V prvé řadě je potřeba provést kontrolu vašich dokladů, zejména OP a ŘP. Pokud by automobil řídil kromě vás i někdo další, bude rovněž potřeba jeho ŘP. Během zapisování údajů si můžete pročíst smlouvu o pronájmu, abyste byli informováni o všech skutečnostech.

Druhým krokem je úhrada nájemného a zálohy. Obojí se hradí předem v hotovosti či platební kartou. Při platbě kartou peníze z vašeho účtu neodejdou, pouze budou po dobu pronájmu dočasně blokovány.

Posledním krokem je předání vozidla. Zkontrolujte si jeho stav s tím, který máte ve smlouvě, a následně již stačí jen podpis. Tím jsou formální kroky vyřízeny a nyní můžete vozidlo plnohodnotně využívat.

U půjčování automobilu platí jednoduchá rovnice. Čím déle jste zákazníkem autopůjčovny, tím kratší dobu strávíte procesem půjčení a vyzvednutí. Spolehliví zákazníci se dočkají rovněž akčních nabídek či snížení kauce. - odkaz na stránku slev

3. Vracení vozidla

Při vrácení vozu by měl automobil být na první pohled v takovém stavu, v jakém jste si jej půjčovali a s plnou nádrží. Nemáte-li na podobné věci čas, autopůjčovna vše vyřídí za vás s tím, že o cenu těchto služeb sníží navrácenou kauci.

Termín a místo vrácení jste si určili sami při sepisování smlouvy. Pokud by mělo z vaší strany dojít ke změně, nezapomeňte o tom autopůjčovnu včas informovat.

 

Přejeme šťastnou cestu