Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Provoz 24/7

Když jsme naši společnost zakládali, dlouho jsme přemýšleli nad přidanou hodnotou, která by nás odlišila od konkurence a zároveň zvýhodnila naše postavení při konečné volbě klienta.

Široká nabídka skvělých čistých a voňavých zánovních vozů všech tříd začíná být v dnešní době na trhu již standardem, proto jsme se rozhodli dodat smysl naší práci v podobě jedinečného přístupu ke každému klientovi.

Usilujeme o to, aby se každý náš klient cítil, jako by právě navštívil autopůjčovnu v pozici celebrity nebo jiné VIP osoby.

Předešlá slova mohou vyznít jako fráze, ale dovolujeme si vás ujistit, že péčí o své klienty všichni naši profesionálně proškolení zaměstnanci žijí.

Maximální vstřícnost podaná s úsměvem, férovost a diskrétnost patří mezi hlavní hesla naší společnosti.

Každému přání našeho klienta se snažíme vyhovět a přizpůsobit mu nabídku. Máte specifické přání? Sdělte nám jaké a my se pokusíme učinit vám nabídku přesně odpovídající vašim potřebám. Kontaktovat nás můžete skrze web nebo telefonicky v jakýkoliv čas. Jsme otevřeni vašim přáním dvacet čtyři hodin denně po sedm dní v týdnu!

Prvním kontaktem pro nás maximální péče o vás teprve začíná. Asistence naší autopůjčovny OneTwoGo je vám k dispozici i v případě, že se dostanete do složité situace. Porouchalo se vám auto nebo bylo poškozeno vandalem či krupobitím? Jediné, co musíte udělat, je kontaktovat naši asistenční službu. Naše asistenční služba, která úzce spolupracuje s pojišťovnou Allianz, za vámi vyšle pomoc na místo nehody, poradí vám, jaké kroky podniknout, jaký papír zapsat nebo podepsat. Naše služby neznají hranice, v případě nepříjemností v zahraničí pro vás dokážeme zařídit tlumočníka nebo vyhledat poskytovatele dalších služeb (hotel, restaurace, opravna, doprava atd.).

U nás ve OneTwoGo jsme stále na příjmu. Nebojte se nás kontaktovat v noci, o víkendech nebo svátcích, na druhé straně vždy čeká někdo, aby vám pomohl.