Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Honda CR-V Hybrid – vůz s nízkou spotřebou

Honda CR-V Hybrid – vůz s nízkou spotřebou

Honda CR-V Hybrid je prvním hybridním SUV Hondy v Evropě a rozhodně nezůstává na pochybách, že se tentokrát Honda vytáhla. Honda CR-V Hybrid zaujme na první pohled a nabídne vám vše, co od tohoto vozu očekáváte – prostorný kufr, výbavu i nové technologie. Navíc současný řidič jistě ocení nejdůležitější vlastnost a to jsou nízké provozní náklady, neboť umí jezdit dokonce s nižší spotřebou, než je uváděna v katalogu.

Pojďme si ale prohlédnout japonskou Hondu trochu více z blízka. Při obhlédnutí z venku vás asi nejvíce zaujmou přední světlomety,které, přestože nemají funkci LED Matrix, svítí velice dobře. Stejně tak je velice dobře designersky provedený plynulý přechod zadních světel do zadního skla. Jedinou menší drobnost, kterou bychom Hondě vytkli, je absence druhé zadní mlhovky.

Honda

Interiér vozu je opět výborně provedený. Vysoko položené sedačky nabízejí velké množství funkcí, díky nimž si řidič může nastavit skutečně pro něj tu nejoptimálnější možnou polohu, tak, aby se při řízení cítil příjemně. Nicméně u vozu s cenou přesahující milion korun bychom očekávali možnost ventilace předních sedaček a lépe řešenou navigaci.

Mírně laciným dojmem může snad také působit hnědé obložení interiéru imitující dřevo. Centrální displej nemá úplně nejrychlejší odezvu, někdo by také mohl považovat za nedostatek možnost ovládat jej pouze v okamžiku, kdy vůz stojí a je zařazen stupeň P. I když je otázkou, zda toto nepovažovat spíše za výhodu.

Naopak rodiny s dětmi určitě ocení otevírání zadních dveří do pravého úhlu, které je daleko příjemnější zejména v případě potřeby manipulace s dětskou sedačkou.

Řadicí páku u Honda CR-V Hybrid nehledejte

Co ale řidiče, který se ještě nikdy s podobným typem vozu nesetkal, rozhodně udiví, bude absence řadicí páky. Místo ní zde najdete jen čtyři různá tlačítka, pro zpátečku je zde jakési táhlo. Při couvání prostor za vámi monitoruje kamera, jež vás překvapí širokým úhlem záběru.

Honda CR-V Hybrid je určitě vozem, který si brzy získá řadu příznivců.

 

Autopůjčovna Praha OneTwoGo

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)