Novinky a Aktuality

Cadillac BLS 1,9D automat - americký elegán v evropském kabátě

27.12.2011

Patříte k obdivovatelům amerických vozů? Pak jak by se Vám líbil takový Cadillac BLS 1,9D s automatickou převodovkou s diesel motorem a combi provedení? Zcela jistě moc. Nutno však podotknout, že přestože nese tento vůz označení Cadillac, má s Amerikou pramálo společného – jeho rodiště je totiž ve Švédsku a je „dítětem“ koncernu General Motors.


Cadillac BLS 1,9D s automatickou převodovkou vynikající jízdní vlastnosti, které jsou zásluhou nejen skvělého designu a pohodlného vybavení interiéru, ale především moderního diesel motoru, jenž má skvělý zátah již od nízkých otáček a při sešlápnutí plynu Vás příjemně zatlačí zpět do sedadla. Také milovníci bohaté automobilové výbavy si zde přijdou na své – Cadillac BLS 1,9D je v tomto ohledu skutečnou perlou. Samozatmívání všech zrcátek či vyhřívání sedaček je pak již příjemná pomyslná třešnička na dortu


Vyzkoušejte skvělé jízdní vlastnosti Cadillac BLS 1,9D automat 


Kromě jedinečných jízdních vlastností Vás Cadillac BLS 1,9D překvapí i příjemnou spotřebou, která se pohybuje v rozmezí od 6-6,5l/ 100km. Rozhodně tak nepatří k velkým americkým „žroutům“, které standardně znáte z filmů.  Výhodou je také otvor na lyže v rámci loketní opěrky v zadních sedadlech, který Vám umožní převoz i delších předmětů, aniž byste museli využívat vozík.


Pokud Vás Cadillac BLS 1,9D automat také zaujal a chtěli byste si jízdní vlastnosti tohoto skutečného elegána vyzkoušet i v praxi, můžete využít jedinečné nabídky autopůjčovny OneTwoGo. Cadillaca BLS 1,9D automat totiž naleznete v rozsáhle nabídce vozového parku této autopůjčovny Praha.