Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

V čem spočívá úspěch dlouhodobého pronájmu vozidel

V čem spočívá úspěch dlouhodobého pronájmu vozidel

Rádi byste disponovali vlastním vozidlem, ale finanční či jiné možnosti vám to nedovolují? Hledáte řešení dopravy pro soukromé nebo i firemní účely?

Nemít vlastní vozidlo má i svoje výhody, protože si jej můžete jednoduše pronajmout a o nic se nestarat.

Ekonomická náročnost vlastnictví vozidla již nutí potencionální majitele přemýšlet nad tím, jestli se jim vlastní vozidlo vůbec vyplatí.

Nejde pouze o samotný nákup, a tedy vysokou počáteční investici, ale také o jeho pravidelnou údržbu a další náklady, bez kterých by provozovat vozidlo nešlo. Jak tedy vyřešit situaci, když auto vlastnit nechceme či nemůžeme, ale zároveň jej potřebujeme?

Využijte kombinaci dlouhodobého a krátkodobého pronájmu vozidel.

 

Především je nutné si ujasnit, že dlouhodobý pronájem není operativní leasing, se kterým je pronájem často zaměňovaný. Jde o dlouhodobé zapůjčení vámi vybraného vozidla, a to obvykle od jednoho měsíce až do dvou let, a to bez závazků, tedy s možností vypovězení smlouvy. Krátkodobý pronájmem máme na mysli třeba několik dnů či týdnů. 

Hlavní výhodou dlouhodobého pronájmu vozidla je tedy jakási bezstarostnost, protože o všechny náležitosti se stará firma, která pronájem vozidel nabízí.

Nemusíte tedy řešit pravidelné servisní kontroly, povinné ručení, havarijní či další pojištění, výměnu pneumatik a v případě jakéhokoliv problému dostanete vůz náhradní.

 

Další výhodou je široký výběr vozidel, takže si můžete vybírat podle svých aktuálních potřeb vozy malé, střední, mikrobusy, dodávky, vozy s automaty, vozy vhodné pro ženy nebo vozy luxusní. A také ze širokého výběru značek, a sice od značek Škoda přes Volkswagen, Mazda, Audi, Opel až po Ferrari, Hummer či Bentley atd.

 

dlouhodobý pronájem vozidel

Nemůžete řídit vozidlo nebo nemáte řidičské oprávnění? Případně potřebujete profesionálního řidiče a luxusní vůz?

Další výhodou pronájmu vozidel je možnost pronajmout si třeba luxusní vůz přímo s řidičem. Toho využívají především firmy, nejčastěji k dopravě VIP klientů např. z letiště, případně přepravu po Česku i EU na obchodní schůzky.

Vyřízení dlouhodobého pronájmu je zcela jednoduché a rychlé. Stačí zvednout telefon, napsat email nebo využít online formulář, sdělit vaše požadavky a klidně již v ten den si můžete přijít zapůjčené vozidlo vyzvednout. Nebo si dokonce můžete vozidlo nechat dopravit na vámi určené místo.

dlouhodobý pronájem vozidel

Co se týká cen dlouhodobého pronájmu, tak ty se odvíjí jak od typu vozidla, tak od délky zapůjčení či najetých kilometrů.

Záleží vždy na vašich konkrétních potřebách. U Onetwogo platí, že se snažíme vyhovět kleintům nabídkou na míru.

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)