Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Rozhovor s Viktorem Parkhomenkem

Rozhovor s Viktorem Parkhomenkem

Tento rozhovor vznikl pro magazín AutoTrip.

Rozhovor s Viktorem Parkhomenkem, jednatelem společnosti Vladvi s.r.o., zároveň i manželem a milujícím otcem tříleté holčičky jménem Mia.

Otázka: Dobrý den, Viktore. Nejprve vás chci poprosit, jestli byste nepředstavil Vaši společnost našim čtenářům.

Autopůjčovna Onetwogo vznikla v roce 2007. Zabýváme se nejen klasickým pronájmem vozů, ale také dlouhodobým pronájmem, operativním leasingem a dovozem aut ze zahraničí.

servis aut

 

Otázka: Co nejčastěji vede lidi pořídit si vůz na operativní leasing a proč právě od ONETWOGO?

​Ochutnat ​operativní leasing znamená maximální komfort ve spojení s novými, luxusními vozy. P​rakticky se ​o nic nestaráte​. Platíte​ jen ​pravidelnou splátku a ​pokud se s autem cokoliv stane (včetně poruchy), řeší to leasingová​ společnost, tedy my.​

Výhoda operáku od Onetwogo​ je, že každý si operativní leasing ušije na sebe, prakticky si zadá podmínky tak, jak mu vyhovují. Je důležité si spočítat, kolik člověk najede kilometrů za rok, aby se vešel do limitu, a pak jaké auto mu vyhovuje. Není problém uspokojit klienty, kteří vyžadují specifická auta, např.​ s automatickou převodovkou​.

 

Otázka: Co je podle vás největší výhodou operativním leasingu?

​Asi ten komfort, který jsem zmínil a pak také to, že můžete mít třeba každý rok nové, respektive jiné auto. Záleží na vašich prioritách, případně potřebách, pokud třebas využíváte vůz pro podnikání. Naši klienti, pokud za ně mohu mluvit, nejčastěji zmiňují klid na duši, nejde jen o to, že se o auto nemusíte starat a jen jezdíte, Onetwogo vám nabízí 24/7 asistenční služby, tedy pokud se vám kdykoliv cokoliv stane, zavoláte a my to řešíme. Nenecháme vás na silnici ve štychu. 

V neposlední řadě, to už jsem také zmínil, je ušití​ operativního ​leasingu​ na míru. 

 

Otázka: V čem spatřujete nevýhody operativního leasingu?

Jediná nevýhoda, kterou vidím a která je velmi relativní, je omezení počtu najetých kilometrů. Nemyslím tím jen strop, ale také třeba pravý opak, kdy si zvolíte tarif např. do 20 000 km a pak za rok najedete 2000, ano i to se stává. Klient tedy musí dobře zvážit na co vůz bude potřebovat a dle toho zvolit správný tarif. ​Se vším mu samozřejmě rádi pomůžeme. 

 

Otázka: Mám otázku k financování, není možné, aby se částka v průběhu operativního leasingu zvýšila?

​Ne, jedině kdybyste se rozhodl změnit auto. Po dobu trvání smlouvy, která může být na rok, dva i více let, garantujeme pravidelnou měsíční splátku. V případě nehody, která je zaviněná vámi, nabízíme pojištění s variabilním rozsahem spoluúčasti. Od 0% až do 10%. Samozřejmě těch 0% se pak promítne do měsíční splátky, protože pojištění je dražší.

 

Otázka: Vy jako majitel autopůjčovny, kam s vozem nejčastěji cestujete?

Já vůz používám především ke služebním účelům. Nejčastěji cestuji po​ Praze​, občas pracovně po celé ČR, někdy i do zahraničí, především západním směrem od Prahy​.​

​Protože jsem otec, řeším i prostor vozu, musím ​dát v pohodě do kufru kočárek atd. Cestování musí být pohodlné. ​Řeším samozřejmě i bezpečnost vozu, protože rodina je pro mne na prvním místě.


 

Otázka: Jaké vozy už jste řídil a který se vám nejvíce osvědčil?   

​Oceňuji prostor a bezpečnost, i z tohoto důvodu je nyní mým oblíbencem Volkswagen Passat. Ale jako majitel autopůjčovny řídím vlastně všechny vozy z našeho vozového parku. Každý vůz je trošku jiný. Opravdu zásadní je na co automobil chcete, auto by mělo sloužit a být ku prospěchu.​

 

Otázka: Jaké připravujte novinky?

​Novinky jsou především v širší nabídce vozového parku. Snažíme se mít vozy do města, střední třídu i naprosto luxusní mazlíčky, kteří uspokojí především movitější klienty.

Cílíme na velmi rychlé a co nejméně obtěžující papírování při podpisu smlouvy. Nyní pracujeme na zavádění GDPR - což je asi zásadní otázka pro všechny autopůjčovny. ​

 

Otázka: Co si myslíte o Carsharing, neboli sdílení aut.

 

Samozřejmě to sledujeme, víme, že ​v loňském roce využilo těchto služeb asi dva miliony Evropanů. 

​V Česku to zatím není příliš rozšířené a dle našeho názoru klasické sdílení ještě dlouho v ČR nebude moc populární. Hlavní problém je ten, že i jeden člověk se špatnou morálkou může při sdílení odradit další poctivé klienty. Osobně si myslím, že v Česku řidiči budou nadále preferovat vlastnictví vozu, ať už úplné či formou pronájmu, ale uvidíme, jaká bude realita. 

 

Otázka: Využívají vaše služby i turisté? 

​Ano, samozřejmě, především v letních měsících. Často nabízíme službu právě pro tuto cílovou skupinu a sice ​VÝLET S DOPROVODEM, kdy turisty vozíme na zajímavá místa v Česku. Doprovodem je profesionální řidič, který je zároveň fundovaný v oblasti historie a je schopen turistům podat výklad o té které památce.

 

​Děkujeme za rozhovor.​

 

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)