Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Jak správně vybrat vůz

Jak správně vybrat vůz

Jak správně při nákupu vozu postupovat?

  • Snažte se definovat, co potřebujete. 
  • Nastavte si rozpočet.  
  • Použijte web pro vyhledávání vozidel, který odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.  
  • Domluvte si zkušební jízdu a vyzkoušejte alespoň tři auta. 
  • Ověřte si znovu vaše požadavky na vůz, porovnejte, pečlivě zvažte všechna pro a proti a rozhodněte se.

Buďte k sobě hned na začátku upřímní:

Jak často jezdíte na hory, taháte přívěs nebo vozíte dřevo z lesa? Pokud se pokoušíte vybrat vůz, který umí a zvládne všechno, skončíte tím, že koupíte pro vás zbytečně velké a drahé auto, s jehož provozem budou spojeny i vysoké náklady. V našem životě existují potřeby a nutnosti.

 

výběr auta

 

Při výběru správného auta začněte tím, že zjistíte, zda vůbec auto potřebujete. Pokud tomu tak je, sepište na papír, co opravdu potřebujete, aby váš vůz uměl.

Pokud budete dále při výběru sledovat seznam, vaše potřeby vás ke správnému vozidlu dovedou. Jestliže nemáte hromadu peněz na účtu, pravděpodobně si budete muset na auto půjčit. Je rozumné, aby vaše celkové měsíční výdaje spojené s autem - platba, pojištění, pohonné hmoty, údržba, opravy, atd. – dosáhly maximálně 20% vašich měsíčních příjmů.

 

výběr auta

 

Mnoho webových stránek zaměřených na automobily umožňuje filtrovat vyhledávání podle ceny, kategorie vozidel i jeho možností.

Vyfiltrujte si přibližně pět vozů, které Vás zajímají, přečtěte si recenze odborníků a zkušenosti jejich majitelů. Vyvarujte se upřednostňování své oblíbené značky, trh je v současnosti přeplněný, a byly by škoda, kdybyste se připravili o lepší volbu. Nakonec si sjednejte zkušební jízdy u prodejců.

Pokud vás některý vůz přesvědčí, ještě jednou se nad volbou pečlivě zamyslete! Vybíráte si přeci partnera do rodiny na další dlouhé roky života!

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)