Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Dlouhodobý pronájem auta výhodně

Dlouhodobý pronájem auta výhodně

DLOUHODOBĚ pronajatý vůz od OneTwoGo budete milovat jako vlastní

Jste bez auta? Potřebujete se dostávat z bodu A do bodu B? Dlouhodobě? Plánujete cestu? Dlouhodobou cestu? Ať už svou „nepojízdnost” řešíte teď jakkoliv, nad jednou věcí se zkuste zamyslet - jaké by to bylo vůz si dlouhodobě pronajmout?

 

I pro dlouhodobě pronajatý vůz můžete používat něžná oslovení

Mohou za to najeté kilometry? Vzhled vozu? Obsah jeho motoru? Zážitky, které ve voze zažijete?... že, a teď nám promiňte to označení, k „hromadě plechu” někdo cítí bezmeznou lásku? O své auto pečuje jako o vlastní dítě a kolikrát ho častuje velmi intimními osloveními - miláčku, broučku, mazlíku...  Tito lidé chtějí svůj vůz spíše vlastnit než ho „ jen a pouze” mít v pronájmu. Víte ale, že dlouhodobý pronájem vozu vás o tyto emoce připravit nemusí? Níže jsme pro vás sepsali 10 důvodů, proč si u nás vůz dlouhodobě pronajmout.

Dlouhodobý pronájem aut

Co z pronájmu máme my je jasné, ale co z něho budete mít vy?

 1. S námi budete jezdit jen v bezpečných vozech... a vaše jízda podle toho bude i vypadat.
 2. Tarif na míru máme i pro vás, přijeďte si pro ten nejvýhodnější dlouhodobý pronájem vozu... a když někde (třeba cestou k nám) narazíte na lepší, naši nabídku překalkulujeme tak, aby byla nejlepší.
 3. Nemusíte k nám pospíchat a riskovat pokutu, u nás máme vždy velký výběr nejlepších vozů. Splnit si tak můžete sen jezdit ve voze, na jehož zakoupení  a údržbu nemáte dostatek financí.
 4. Klíčky vypůjčeného vozu nám nemusíte vracet už po víkendu. Vůz vám pronajmeme dlouhodobě. Třeba na měsíc, třeba i na rok či dva. Jo a po celou dobu užívání si vůz oslovujte, jak je vám libo.
 5. Dokud půjde jízda hladce, vůz je váš. Nastanou-li komplikace (servis, placení pojistky), vůz je náš a my se postaráme, dohodnuto? 
 6. Pojedeme v tom s vámi. Ne, nenacpeme se vám do vozu. Ale nabízíme non-stop asistenci, která vám jistě přijde vhod.
 7. Nemusíte žhavit cizí motor, abyste si k nám pro auto dojeli. Přistavíme vám ho tam, kde vám to nejvíce vyhovuje.
 8. Pssst - nikdo nemusí vědět, že je vůz pronajatý. Ať si klidně sousedi myslí, že jste si zakoupili nový vůz! A co rok či dva jej měníte. Vy se ale máte!
 9. Nezdržíme vás dlouho. Víme, chcete váš nový vůz co nejrychleji i projet, proto bude vyřízení smlouvy jen otázkou chvilky.
 10. Nezavážeme vás... jako leasingové společnosti. A vy se můžete zcela odvázaně dopravit tam, kam potřebujete. 

Dlouhodobý pronájem aut

Zavolejte +420 773 116 716 a získejte dlouhodobý pronájem aut na míru.

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)