Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Pronájem svatebních aut

Pronájem svatebních aut

V čem najet novomanželské kilometry?

Ocitáte se v kolotoči příprav se souhrnným názvem SVATBA? Gratulujeme vám! Nejspíš ale nemáte příliš času. Tak tedy k věci - nepotřebujete si na svatbu pronajmout vůz? Náš MINI Cooper, Škoda Superb III, Audi TTS Cabrio Quattro, Hummer H3 ALPHA, VW Passat a další vyleštěné vozy udělají váš svatební den ještě výjimečnějším. Slibujeme.

Aby ženich s nevěstou nemuseli pěšky...

Pro svatební prsteny, nevěstiny šaty, ženichův oblek, svatební cukroví, pozvánky pro hosty... jste na automobil pro nevěstu a ženicha úplně zapomněli?  Teď si uvědomujete, že vaše ojeté auto v garáži pozvánku na svatbu vlastně nedostalo a vy tak potřebujete vůz? Co teď? Vytrhne vám trn z paty známý, který má v garáži veterána? To ho ale nejspíš budete muset i pozvat...

Klid. Naštěstí pro vás máme v nabídce volné a jedinečné vozy na svatbu - vybere si opravdu každý. Proto hned,  co si vyzkoušíte vaše svatební šaty, zaskočte k nám. U nás si jistě vyberete. A na svatbu nás zvát nemusíte. Úplně stačí, když nám jako pozornost pošlete vaše svatební fotky v jednom z našich vozů.

Pronájem svatebních aut

Auto na svatbu - který z našich vozů vás bezpečně doveze do manželství?

Hned poté, co učiníte velké rozhodnutí a vyberete si snubní prsteny, přijďte udělat další - vybrat si vůz na vaši svatbu. Nezdržíme vás, to slibujeme.  Splňte si sen. Udělejte svatbu ještě větší, okázalejší, výjimečnější. Vyberte si luxusní vůz, který vás odveze do hotelu, na letiště. Nasedněte do vozu, ve kterém strávíte líbánky. Nechcete se v něm povozit. Vyfoťte se u něj. Řiďte ho. Užijte si ho, co možná nejvíce.

Žádný spěch, auto vám pohodlně přistavíme tam, kde potřebujete

Žádný spěch. Nemusíte pro automobil osobně chvátat nebo někoho posílat.  Klidně se dál připravujte, ať je make-up dokonalý. Ať nic ze svatby vaší dcery/syna nezmeškáte... My vám automobil přistavíme tam, kde ho budete chtít.

 

Jaké výhody mají naše svatební auta?

  • Naše svatební auta jsou v dobré kondici. Nechceme, aby nevěsta v bílých šatech postávala někde na krajnici. Ledaže by usoudila, že je to to nejlepší místo pro její svatební selfíčko.
  • Naším svatebním autem si splníte sen, sen řídit vůz, který si nemůžete dovolit vlastnit. Kdy je nejlepší čas na to plnit si sny? Svatba je pro to dokonalá.
  • Naše svatební auta jsou dokonalou kulisou pro svatební fotky.
  • Jsou maximálně pohodlná. Kvůli objemným nevěstiným šatům doporučujeme vybírat spíše z větších vozů.
  • Nazdobená svatební dekorací vypadají ještě lépe.

Pronájem svatebních aut

Dokonalý ženich/nevěsta, dokonalá žádost o ruku, dokonalé snubní prsteny, dokonalá svatba, dokonalý svatební dort... DOKONALÉ SVATEBNÍ AUTO. Je dokonalé, že u vás bude vše dokonalé. Auto nám sice budete muset vrátit... ale věřte, že vzpomínky na něj jen tak nevyprchají. 

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)