Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Návod k obsluze vozu elektronicky?

Návod k obsluze vozu elektronicky?

Pro Audi-A1 a A3 žádný problém. Znáte to, pořídili jste si zbrusu nový vůz, ale nejnovější vychytávkám nerozumíte. Neumíte je používat ani nastavit, protože technika jde rychle kupředu a auta nejsou už to, co bývala. A tak prostě nezbývá nic jiného, než se zakousnout do skutečně „tučného“ přiloženého manuálu anebo začít hledat informace na internetu.

Pokud vás však pročítání mnohostránkového manuálu děsí a s internetem zrovna kamarádi nejste, pak pro vás máme zajímavou informaci. Audi přichází s novinkou v podobě elektronického návodu k obsluze. Pokud jste tedy také příznivci vozů značek Audi, konkrétně pak modelů A1 a nově A3, můžete zapomenout na listování monstrózním manuálem a vyhledávání dat v rejstříku.

Software eKurzinfo od Audi rozpozná až 300 různých částí vozu

Samozřejmě, že elektronické manuály nabízí i řada jiných značek vozů, nicméně Audi představuje radikální novinku nesoucí název eKurzinfo. Jedná se o aplikaci vhodnou pro všechny typy prohlížečů, nejen tedy pro klasické PC monitory, ale i pro tzv. „chytré telefony“ a tablety. Tento důmyslný software je schopen rozpoznat až 300 různých částí vozu. Stačí na část vozu, o níž hledáte informace, namířit objektiv mobilního telefonu. Poté k zobrazenému komponentu získáte nejen dostupné informace o jeho funkci a samozřejmě ovládání, ale také například nastavení, bez toho, aniž byste museli pracně zadávat klíčová slova do vyhledávače či listovat v manuálu.

Software je k dispozici prozatím pouze v německém, anglickém a japonském jazyce a může se pochlubit oceněním  GSMA Global Mobile Awards v kategorii Best Mobile Solution.

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)