Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Škoda Rapid vyplňuje mezeru mezi Octavií a Fábií

Škoda Rapid vyplňuje mezeru mezi Octavií a Fábií

Novým modelem na automobilovém trhu je Škoda Rapid z produkce autokoncernu Škoda, který má podle dostupných informací vyplnit nejen velikostní, ale také cenovou mezeru mezi modely Škoda Fabia a Škoda Octavia. Škoda Rapid je pětidvéřový liftback pro něhož se ideovým vzorem stala původní Škoda Octavia, jež ve své době patřila ke špičkovým automobilovým produktům.

Pokud byste uvažovali o koupi nového modelu Škoda Rapid, pak si pro základní výbavu Active s motorem 1,2 MPI/55 kW a se 14ti či 15ti palcovými koly připravte částku ve výši necelých 290.000,- Kč. V případě, že zatoužíte po nejdražší variantě – modelu Elegance s motorem 1,6 TDI/77kW, je nutné se také připravit na větší výdaje. Tento model Vás totiž přijde na necelých 445.000,- Kč.

Pokud však stihnete některou modelovou řadu Škoda Rapid (Active, Ambition či Elegance) zakoupit do 31.12.2012, získáte bonus v podobě Paket Plus zcela zdarma. Od nového roku si za tuto nadstandardní výbavu budete muset připlatit a to jednotnou částkou 10.000,- Kč.

Čím disponuje Škoda Rapid v základním provedení Active?

Škoda Rapid v základním provedení Active disponuje výškově nastavitelným sedadlem řidiče, elektrickým ovládáním předních oken, elektrické vyhřívání a ovládání vnějších zpětných zrcátek a centrální zamykání. Je zde také příprava pro autorádio Škoda.

Co se týká bezpečnosti tohoto vozu, tak již základní provedení Active disponuje ESP včetně ABS, MSR, ASR, EDS a HBA. Samozřejmostí jsou čelní, boční a hlavové airbagy a nezapomíná se ani na tříbodové bezpečnostní pásy. Bezpečnost dětských pasažérů pak zajišťuje systém Isofix a možnost deaktivace airbagu na předním sedadle spolujezdce. Na krajích zadních sedadel naleznete pak i Top Tether.

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)