Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Pražští policisté dostanou nové uniformy

Pražští policisté dostanou nové uniformy

Jistě každý rozumný občan ví, že policie je nezbytnou součástí každého většího města. Hlavním úkolem strážníků je dohlížet a zabezpečovat pořádek ve městě a v případě požádání o pomoc jsou strážníci v rámci svých pravomocí povinni pomoc poskytnout. Každý strážník má vlastní uniformu, díky níž je možné jej rozpoznat od „prostého“ občana. A právě uniformy jsou nyní žhavým tématem, které se probírá v souvislosti s policií hlavního města Prahy.

Pražští policisté v uniformách purpurové barvy

Podle posledně dostupných informací by totiž uniformy pražské policie měly dosáhnout změn. K dispozici jsou již první prototypy nových uniforem, o jejichž finální podobě si rozhodovali sami policisté v interním referendu.

Podle posledních průzkumů si sami policisté změny velmi pochvalují. Nové uniformy mají být ušity ze saténového materiálu, který je velmi prodyšný a vzdušný. Otázkou zůstává, zda volba purpurové barvy byla šťastná a zda nebudou strážníci působit příliš „sladce“.

Na druhou stranu strážník v uniformě s touto barevnou kombinací bude skutečně nepřehlédnutý, od čehož si strážníci slibují snížení zejména drobných trestních činností, jakými jsou kapesní krádeže. Také komunikace pro běžné občany by měla být mnohem komfortnější, neboť budou snadno viditelní. 

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)