Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy, zavolejte teď! +420 773 116 716

Jak správně vybrat autopůjčovnu?

Jak správně vybrat autopůjčovnu?

Rozhodujte se v klidu. Pokud nemáte firmu prověřenou, nejprve si zjistěte podmínky půjčení vozu. Ty naše najdete zde. Stres a spěch není dobrý rádce.

Jaké má autopůjčovna požadavky na řidiče? U OneTwoGo musíte mít platný řidičský průkaz a oslavu dvacátých narozenin za sebou.

Jsou uváděné ceny konečné? Jak je to s poplatky navíc? My uvádíme ceny bez DPH (většina našich klientů jsou totiž plátci DPH). Nemáme žádné skryté poplatky, co řekneme, to platí.

Smlouvu si důkladně přečtěte, pokud něčemu nerozumíte, nepodepisujte. OneTwoGo vám připravenou smlouvu může zaslat e-mailem k prostudování.

Jaké je pojištění vozu? S jakou spoluúčastí? Ptejte se na detaily. OneTwoGo má povinné i havarijní pojištění v ČR i EU s 10% spoluúčastí, je možné se připojistit na 0% spoluúčast.

Vůz si při přebírání důkladně prohlédněte. Kontrolujte i čistotu, množství pohonných hmot v nádrži. Vše, co se vám nezdá, připište do smlouvy. U solidní firmy je to samozřejmost.

Co se stane v případě havárie, odcizení vozu? OneTwoGo má přesný postup uvedený ve smlouvě. Základem je nás telefonicky informovat, my vše ostatní zařídíme a postaráme se o vás.

Pokud vůz vracíte, nechte si vystavit potvrzení. Vůz si můžete také vyfotit, máte tak důkaz, že ho vracíte nepoškozený.

Jak se o klienty starají? Váží si vás vaše autopůjčovna? Kvalitní služby pro chytré klienty, to je naše motto. Proč si vybrat OneTwoGo najdete zde.

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)