Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Jak správně vybrat autopůjčovnu?

Jak správně vybrat autopůjčovnu?

Nikdy jste neměli půjčené auto a bojíte se, že vyberete špatnou autopůjčovnu? Že přijdete o peníze?

Nejprve si si ujasněte na jak dlouho auto potřebujete a kam s ním pojedete. Potřebujete vůz dlouhodobě na pár měsíců či dokonce let nebo jen na pár dnů? Stačí menší vůz případně potřebujete větší (s větším zavazadlovým objemem) nebo dokonce dodávku? Budete se pohybovat převážně po městě? Pojedete do zahraničí? OneTwoGo vám nabízí cestu za hranice v ceně pronájmu, ale u všech autopůjčoven to tak není. Všechny tyto faktory budou mít vliv výběr autopůjčovny a také na výslednou cenu.

Pokud během pronájmu budete jezdit jen do práce, vozit děti do kroužků a podnikat kratší výlety, vyberte si pronájem s limitem najetých kilometrů. Jsou levnější než pronájmy bez limitu.

Pokud potřebujete auto na několik měsíců až let a nechcete kupovat vůz a řešit servisy a další starosti, uvažujte o dlouhodobém pronájmu auta. Výhoda dlouhodobého pronájmu je v tom, že auto můžete kdykoliv vrátit bez sankcí. Hlídejte si tzv. startovací poplatky, měsíční tarify kilometrů a jejich změny popř. ceny km nad limit, doplňkové služby, podmínky servisu a pneuservisu, dálniční známky, rozsah pojištění, náhradní vůz.

--------

Rozhodujte se v klidu. Pokud nemáte firmu prověřenou, nejprve si zjistěte podmínky půjčení vozu. Ty naše najdete zde. Stres a spěch není dobrý rádce.

Jaké má autopůjčovna požadavky na řidiče? U OneTwoGo musíte mít platný řidičský průkaz a oslavu dvacátých narozenin za sebou.

Jsou uváděné ceny konečné? Jak je to s poplatky navíc? My uvádíme ceny bez DPH (většina našich klientů jsou totiž plátci DPH). Nemáme žádné skryté poplatky, co řekneme, to platí.

Smlouvu si důkladně přečtěte, pokud něčemu nerozumíte, nepodepisujte. OneTwoGo vám připravenou smlouvu může zaslat e-mailem k prostudování.

Jaké je pojištění vozu? S jakou spoluúčastí? Ptejte se na detaily. OneTwoGo má povinné i havarijní pojištění v ČR i EU s 10% spoluúčastí, je možné se připojistit na 0% spoluúčast.

Vůz si při přebírání důkladně prohlédněte. Kontrolujte i čistotu, množství pohonných hmot v nádrži. Vše, co se vám nezdá, připište do smlouvy. U solidní firmy je to samozřejmost.

Co se stane v případě havárie, odcizení vozu? OneTwoGo má přesný postup uvedený ve smlouvě. Základem je nás telefonicky informovat, my vše ostatní zařídíme a postaráme se o vás.

Pokud vůz vracíte, nechte si vystavit potvrzení. Vůz si můžete také vyfotit, máte tak důkaz, že ho vracíte nepoškozený.

Reference (ne)spokojených zákazníků. Není nic jednoduššího, než se podívat na reference na Googlu, Firmy.cz, Facebooku.

Skryté poplatky. Ne vždy nejlevnější autopůjčovna je ta nejlepší, protože hodně firem, které se zabývají pronájmem aut zveřejní pouze cenu nájmu a všechny doplňkové služby (havarijní pojištění, dálniční známka, připojištění čelního skla, cesta do zahraničí, druhý řidič atd.) se platí zvlášť. Také si musíte zkontrolovat stáří aut, jejich technický stav, jaké další služby jsou v ceně (např. dálniční známka apod.). Nemáme žádné skryté poplatky, co řekneme, to platí. Auta jsou zánovní, s pravidelným servisem, nabízíme help linku, kde se o vás postaráme, v případě prblémů na cestách.

Jak se o klienty starají? Váží si vás vaše autopůjčovna? Kvalitní služby pro chytré klienty, to je naše motto. Proč si vybrat OneTwoGo najdete zde.

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)