Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Jak co nejvýhodněji zaparkovat auto na letišti v Praze?

Jak co nejvýhodněji zaparkovat auto na letišti v Praze?

Chcete jet autem do zahraničí? Autopůjčovna OneTwoGo umožňuje jet půjčeným autem přes hranice (třeba do Německa, Rakouska, Polska, na Slovensko...), často, při delších vzdálenostech, je ale lepší využít letecké společnosti.

Nemluvě o tom, pokud se vydáváte vstříc exotickým dálkám, pak řešíte, jak se na pražského letiště Václava Havla dostat. Pravděpodobně nejpohodlnější je cesta vlastním vozem, která však nastoluje známou nerudovskou otázku: „Kam s ním?“ Jak na letišti či v jeho blízkém okolí zaparkovat, tak aby vaše auto bylo v bezpečí, a přitom to moc nestálo?

Jaké jsou možnosti parkování na letišti?

Letiště Václava Havla pochopitelně provozuje i vlastní parkoviště přímo na letišti, kde můžete zaparkovat své auto již od 990 Kč na 8 dní. Parkoviště jsou krytá, zabezpečená a nonstop hlídaná. Parkování na oficiálním parkovišti si můžete objednat ve variantách od nejlevnějšího Smart, až po Comfort či Premium, které obsahují různé doplňkové služby, jako mytí vozu či nabíjení elektromobilů. Výhodou parkování přímo na letišti je okamžitý přístup k terminálu – to znamená, že nemusíte čekat na odvoz. Někoho však může odradit cena, která je vyšší než v případě některých alternativních služeb.

Parkování na letišti v Praze zajišťuje také spousta soukromých firem, které mají svá parkoviště v okolí letiště. Jejich nabídky jsou často mnohem levnější než na oficiálním parkovišti, ale cena pochopitelně není vše. Při parkování je potřeba počítat s tím, že se mezi parkovištěm a letištním terminálem budete muset přepravit svozovou dopravou, která je sice zdarma, ale je potřeba počítat s určitým zdržením, jehož pravděpodobnost narůstá se vzdáleností od letiště. Při výběru byste si také měli dát pozor na kvalitu nabízených služeb. Přestože je většina parkovišť dostatečně zabezpečena a hlídána, ne každé nabízí například parkování pod střechou. Informujte se také, zdali je firma dostatečně pojištěna.

Jak parkovat u pražského letiště zcela zdarma?

Pro ty, kteří chtějí za každou cenu ušetřit, jsou zde i možnosti parkovat v blízkosti letiště zcela zdarma. Bezplatné parkoviště najdete například v OC Šestka, ze kterého se během necelé čtvrthodiny dostanete na letiště pomocí MHD. Má to samozřejmě jeden podstatný háček – nejedná se o hlídané parkoviště a za bezpečnost vašeho vozu tak nikdo neručí.

Co se nechat odvést?

Autopůjčovna OneTwoGo vás dopraví kdykoliv na letiště, kdykoliv z letiště (do hotelu, k vám domů, do firmy...). Tato nabídka neplatí jen pro Prahu a okolí, ale vlastně pro celou ČR. komfortní přepravu za rozumné ceny, s profesionálním řidičem. Naše ceny jsou většinou nižší, než když využijete taxi službu. Navíc taxi vám nepřepraví objemnější náklad nebo více osob (až 8). Pro vaše pohodlí udělá Autopůjčovna OneTwoGo maximum.

Všechny vozy jsou čisté, dezinfikované ozonem.

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)