Přistavení vozu zdarma v Praze. Pojištění a dálniční známka v ceně. Výhodný tarif, zarezervujte si své vysněné auto ještě dnes, se vším vám poradíme, volejte kdykoliv +420 773 116 716

Nový Multivan od Volkswagen jako plug-in-hybrid

Nový Multivan od Volkswagen jako plug-in-hybrid

Multivan eHybrid, který se má na začátku roku 2022 od koncernu VW dostat na trh, má velice dobře nakročeno stát se bestsellerem mezi osobními dodávkami. Pokud by se vám také líbilo projíždět městem ekologicky, a přitom s dostatečným celkovým dojezdem s minimálním počtem zastávek, pak je Multivan eHybrid přesně tím vozem, který hledáte.

Tento Multivan by měl disponovat jedinečným plug- in hybridním pohonem (kombinace elektromotoru a zážehového motoru, přičemž podle automobilky by verzí pohonu mělo být několik), MPV pohonem předních kol a dvouspojkovou převodovkou, kterou po stisknutí tlačítka START přepnete do režimu „D“. Následně již stačí sešlápnout pedál plynu a vyrazit do vaší cílové destinace.

Foto: Volkswagen

Po městě elektricky, na dovolenou s výhodou hybridu

Nový Multivan je multifunkčním řešením, navíc s maximálním pohodlím, neboť pojme až sedm pasažérů. Pokud jej máte v plánu využívat výhradně pro cesty v městském provozu, můžete jezdit čistě ekologicky, pouze za použití elektřiny. O výkon akumulátoru se bát nemusíte, dojezd je výrobcem slibován jako dostačující pro typické vzdálenosti ve městě. Pro delší vzdálenosti pak zcela využijete výhody výkonného hybrid pohonu. Designéři vozu při jeho vývoji mysleli i na větší využití prostoru, čemuž uzpůsobili uložení sady lithium-iontových akumulátorů. Ty jsou prakticky umístěny v podlaze, čímž se získala značná část místa. Jízdní vlastnosti pak určitě pozitivně ovlivní snížení těžiště vozu.

Multivan eHybrid pro všechny aktivní lidi

Nový Multivan, tak, jak je prozatím představován, zaujme všechny aktivní lidi, neboť se stává všestranným vozem. Využijí jej jak rodiny, tak i sportovci či cestovatelé. Navíc s vysokou úspornou hodnotou a maximálním ohledem k životnímu prostředí.

Zpět do blogu autopůjčovny
Komentáře k článku (0)